I ja to šćedoh pitat ;D
Printable View
I ja to šćedoh pitat ;D
Što se načinje od lustera... Uzet je inače u Gintašu, gore na spratu, bočni dio đe su tezge. Ima jedan štand sa podosta rasvjete...https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...0e544e6ce9.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...113df3259b.jpg
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Tripozan je sam po sebi. :D
Potpuno. Kad je ugasen, srebrna sfera, ali kad se upali, psihodelija pocne...
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Meni se vise svidja ona slika Konji no luster :). Vrhunska je.
Bravo narode, slatko me nasmijaste, ista sam, kao luda gledam, oko sebe i smisljam sto mi moze biti tema :D
:joy: samo me ti razumiješ :D Ben Dover me urnisa, a taman sam mislila ovo je moje kolo :lmao: @ben dover stvarno ti je luster zvek! Nikad ne bih pogodila sto je...disco ball pravi :D
Ovako stoje stvari:
@Ben Dover - 28 thanks
@Low-key - 14 thanks
@zvoncica -12 thanks
Moraću da promijenim ime da bude dvoslozno mozda pobijedim naredno kolo :D Zvon_cica :lol:
@ser Bronn ja cu obrisati post ako ces ponovo da postavis jer editovanje nije dozvoljeno osim neka intervencija moderatora eventualno :)
Tacno vidim da cemo pocet ovoga Bronxa da tragamo....Samo zbog Ben Dovera :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
hahahahahahhaahha Ben Dover zasad ima legalne glasove, dok vidiš u nedjelju uvece kad moje glasačko tijelo naglo počne da se uvećava:joy:
Eeeeee, pokvari mi koncepciju moj Starwalkere! :D
Nedodirljivi
-Ben Dover ima 30 thanks-ova a niotkuda izbi ovaj
-Antares ima 18 thanks
-Low-key ima 17 čak me i Starwalker pretekao
-Starwalker ima 14 thanks i na odličnom petom mjestu
-Zvoncica ima 13 thanks (molim glasače da budu pametni, licne karte placam 50 eura :joy: )
Samo dobre fotke neka rokaju i tenksova falit nece... Ovo kolo je donijelo sjajne fotke...
Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
ocemo li zatvarat i zadavat? gotovo e ovo, cus
Propozicije da se ispostuju... Danas je subota...
Dok ne zapjeva fat lady it ain't over...
Evo sd ćemo zatvoriti temu za nove fotografij ali prema propozicijama, još sjutra imamo cijeli dan na raspolaganju za glasanje... a ovako stoje stvari:
-Ben Dover 32 thanks-a
-Antares 20
-Low-key 18
-Starwalker 17
@Starwalker, pogodi li ko sto je na tvojoj fotki?! Ja nesto mislim svijecnjak u koji si ubacio onu malu svijecu ne znam kako se ono zove u onom aliminijskoj posudici, precnika 3 cm...? Ako nije priznaj šta je? :D
Svijeca stavljena u casu koja ima stampu drveca na sebi, nema sto drugo.
Omah da cestitam Ben Dover-u, da nije otkrio sta je u pitanju bila bi jos veca misterija (:
I kad sam vec tu, moze li par sugestija:
- Mozda bi valjalo da se otvori posebna tema koja bi objedinila svaki rad koji je do sada pobjedio - cisto da se ne izgube radovi
- Da se ne stavlja vodeni zig foruma na fotografiji, samo kvari fotografiju
- Da se mijenjanje uslikane fotografije ogranici na osnovne filtre i podesavanja - bez ekstremnih manipulacija nad fotkama.
Slazem se za manipulaciju na fotografiji skroz. Ja praktikujem da prije okidanja pokusam da podesim sto mi app dozvoljava i to je to...
Evo nas sat vremena do kraja i stanje je sledeće:
-Ben Dover 32 thanks-a
-Antares 20
-Starwalker 19
-Low-key 18
Svi osim Starwalkera su ostali na istim pozicijama, tako da Low-key, ne može se protiv vlasti...:lmao:
S uzbuđenjem se čeka nova tema [emoji2]
Sent from my Huawei P30
Pobjednik ove sedmice je Ben Dover! Čestitke i čekamo novu temu
Čestitke...Ajde Bene, da te vidimo pri izboru teme.