"To što je ona igrala, teško će ko moći da igra, a to kako je ona gledala na rukomet, teško ko može da nadmaši."
http://s14.postimage.org/6r13zwqjl/201102.jpg
Printable View
"To što je ona igrala, teško će ko moći da igra, a to kako je ona gledala na rukomet, teško ko može da nadmaši."
http://s14.postimage.org/6r13zwqjl/201102.jpg
Kako se bliži Nova, sve mi je u glavi:
http://youtu.be/R6UwmJRkjBs
Samo određeni ljudi znaju zašto. :D
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m3...a6jho1_500.jpg
Upucuje mi pogled
kao dodir na tren
hej, al' tren jako dug
znam, prob'o sam sve i sad sam
konacno njen
ona zatvara krug
Ona je drukcija, s' njom nema smekanja
i mnogo bolje nosi moj stil
to nije putnica za listu cekanja
cim se spakuje, startuje vec
Pile zove moram poći
prilozi su posoljeni
a na stolu moje majke
izrezan je hljeb bijeliii
A-LEEEEEEEEEEEEE
A-LEEEEEEEEEEEEE
A-LEEE, A-LEEE, Aaa-LeeeEEE
TI SI NA-SA, PRVA LJU-BAV, CRNA GO-RO VO-LIM TEEEEEEEEEEEEEEEE
VI STE NA-SE ZLATNE LAVICE, ZLATNE LAVICE
VI STE NA-SE ZLATNE LAVICE, ZLATNE LAVICE
Kada ću se naučiti strpljenju... :)
Fajnali znam šta želim.
http://www.index.hr/lajk/thumbnail.a....jpg&width=618
Mozak, ruke, noge, sve u akciji,
kad poludim,
vidjece se mala ko je ko, u Srbijiiiii...
http://3.bp.blogspot.com/-vvKCE0tuu6...s1600/zima.jpg
hahahahhahahhaaaaaa
piši-briši...piši-briši...piši-briši...
***** mu ja mater.