Dobih infraction za normalno pitanje, e pa svasta.
Printable View
Dobih infraction za normalno pitanje, e pa svasta.
Kad neko na parkingu zauzme dva mesta
Ova kiša mrtva, sve planove poremeti..
To što nema šanse viber da skinem. U p.m.
Skinula sam, hvala ;)
Što nemam talenat za pjevanje, no kad počnem svi me kunu :mrgreen:
Nervira me poremećeni tajming semafora od Bloka VI do grada u jutarnjim časovima, zadnjih mjesec dana. Očigledno je neko čačkao, jer je do skoro bivao uvijek zeleni talas. Znači crveni talas, gužva, gomilanje auta, kolone pred svaku raskrsnicu, na svaki semafor do Grafičkog me dočeka crveno. Nikad stić.
Najmanja kisa da pada a najveci kisobran/suncobran da nosim skvasicu se ka goozica....
http://zena.blic.rs/Porodica/20813/T...ro-200-lajkova
A je li moguće ovo, još FB kaže da ne krši nikakva pravila..
Srbijanci..
Jos davno su po portalima komentari na ovakve vijesti bile "Ko zenu ne bije - Srbin nije"
Goveda neiživljena, ne smiju kad izadju iz kuće nikom pisnut pa kad dodju kući rade to što rade..
I još postoje ovakvi ljudi koji podržavaju sve to, dje mi živimo..
Divljaci..sad pogledah na cdm portal isto Incijativa za legalizovanje nasilja nad zenama.o ljudi moji..
Nešto gledam ovu stranicu, radi se o klasičnom trolu i to dobrom s obzirom na vatru koju je digo.
Nije ovo seljačina nego trol, jasno se vidi iz onoga što piše na stranici.
Naravno, seljačine su oni koji lajkuju ovu stranu.
Što se mene tiče ovakvo trolovanje je potrebno jer opipljuje puls društva i daje uvid u količinu seljanizma u njemu, i pruža uvid u još potrebnu količinu truda da se taj seljanizam eliminiše kao negatinvi ostatak jednog prošlog i nehumanog doba.
Seljanizam, riječ koju sam upravo izmislio i označava osobu koja se ponaša psihopatski jer mu stari, prevaziđeni i napušteni "moralni" zakoni daju izgovor.
Kad mi pane kaladont sa cetkice :)
Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk
Komsija koji cuka evo 4sata
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
Kad procitam nesto u novinama a vidio sam da nije bilo tako. Ne znam da li da prestanem citati novine ili da prestanem gledati oko sebe.
Inertnost pojedinih ljudi, kad im je muka prepjesacit 20min. To im je dugo i do tamo nekog mjesta ima puno da se hoda, cak 20min. Pa dje mi zivimo...kako su nasi preci hodali po 10 sati i cutali....a zivjeli u gorim uslovima nego mi danas.
nerviraju me ove djevojke koje su iskomplesirane, debilne, utripovane, umisljene, arogantne, koje se tripuju na hladnocu
a sjedite drace