http://www.youtube.com/watch?v=zzivEifPVO8 ćirooooo... ćirooooo pa pa pu
Printable View
http://www.youtube.com/watch?v=zzivEifPVO8 ćirooooo... ćirooooo pa pa pu
Hajde Mini malo lizni, ne smem Miki videće nas Dizni.
tačno ću se objesit.
..bem ti Banatski Rizling i onog ko ga izmisli...
^ Ko te ter'o da ga piješ, ko te ter'o :D
O.T.
http://sergetheconcierge.typepad.com...53af970c-800wi
Sprdate se da pijete belo?
Lele u koji ste vi bedak.
Ne zaebajte ljudi banatski je institucija!
sto mi saljes stalno poljupce, neprijatno mi je, jos ovako javno.
Problem je tamo dje sam bio to je bila najbolja opcija. Tesko su prosle 3 case, posle je islo sve lakse i lakse, ali zato ga jos uvjek osecam. Tako ti je kad ides na zurke dje je pice placeno... Sigurno ne kupuju nesto sto valja.
Ljudi se raduju u vreme praznika,
borim se s tugom kako znam,
mene ubija vremenska razlika,
hiljade ljudi, ja sasvim sam.
https://www.youtube.com/watch?v=OP3QqqTjWRA
http://www.youtube.com/watch?v=bjkYp07tAfo
i vodis ljubav.