Originally Posted by
Raulio
Da ne ispane da se hvalim, ka da je to nešto za pohvalu ovđe ionako, niti mi je naumpadalo da divlje gradim, niti ikome iz moje familije, bliže i dalje. Kao ni hiljadama ljudi koji se muče, plaćaju stanarine i čuda a mogli su prodat zemlju na selo i krenut u poduhvat kućenja. Zahebi državu, ove avetinje što plaćaju poreze i takse, kupili su placeve, plaćaju struju, vodu... Neka se dogovore s državom da otplate to na rate, neće ih niko na ulicu izbačit. Prvi sam ja protiv toga. Divlja gradnja nije mali problem za državu, a ovi što su našklapali milione, i od njih se može koristi imat, ne samo oduzimat i rušit. Bruka je što toga još ima.
Sent from my Redmi 6 using Tapatalk