Sve sam mislio da su prosli, eto bez spanaca zavrsnica. Nego Benfika mi je sad prvi kandidat za osvajanje Ali vidjecemo...
Printable View
Sve sam mislio da su prosli, eto bez spanaca zavrsnica. Nego Benfika mi je sad prvi kandidat za osvajanje Ali vidjecemo...
Jes sa balakom, pogubise sve zivo u mjesec dana
Mada ne mozemo racunat LS finale sa ovim
Bas navijam za njih,, leverkuzen nema 130k ljudi
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Atalanta za sad doktorski protiv Liverpoola, da vidimo ovih zadnjih petnaestak minuta. očekivao sam više od Milana noćas, baš sam mislio da će lagano dobiti Romu
Sent from my iPhone using Tapatalk
0:3, okej :D
da li se ovo crta tripleta Xabi Alonsu?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jel bas ovako brutalno bilo razbijanje? :) auuuhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7f9aadd87f.jpg
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Nije bas tako djelovalo ali def sramotno izdanje wh koji je samo dosao da mu prodje 90min mislim da i ne znaju kako izgleda golman leverkuzena...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Zasto ono nije bio offside Lukakua, ima li Var u LE ili ne?
Kakve su prognoze za nocas? Moze li Liverpul da se trgne i napravi nesto? Milan? :D
Liverpool ce dobiti,al nece proci.
A Milanu nista ne zna,moze da primi ili da 3 komada.
Sent from my Aber kutija
Koja je tuga Milan u odbrani, kakve amaterske intervencije Gabbie i ekipe..katastrofa..
Rejnders, Leao, Pulisic, Teo, Tomori i Maignan jedino sto tamo valja
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Inter da nas prospe za koji dan i da zaključimo sezonu kako dolikuje, sa još jednim poniženjem
Roma ima super ekipu, koliko je srozao Murinjo tek sad dolazi do izrazaja.
Dobise Milana dva put u 6 dana.
E ne znam jeste li gledali, ali ja sam uhvatio finiš Lille - Aston Villa i penale: što je radio Martinez, od starta je krenuo da džiberiše i provocira publiku, uspio je da dobije drugi žuti tokom izvođenja penala, ali se on ne broji za crveni kad se penali izvode i ostao je da brani. Naravno, odbranio je dva penala i poslao Villu dalje.
gledao ja penale samo radi Dibua. nevjerovatan lik, ono je njegov prolaz sinoć
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja tek sad postajem svjestan da Atalanta ima Lukmana i Bogu-a koji s lakocom prelaze igrace, prvog spica repr. Italije, Kopmajnersa, De Katelera i Mirancuka koji znaju lopte. Kako oni nisu drugi u Italiji, vile znaju... ovo su sve doktorice. Jedino ih ebu bekovi, svaki je uzasan. Trebalo bi bez problema da osvoje ovo takmicenje
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Da li gledamo najvecu La Remontadu ove sezone?
Ko prenosi Leverkusen-Roma? Neki stream? Biće luda završnica.
arena premium 1, ako imaš
a nemam na prsli Telemach.
kako zapliva Svilar ka Phelps u najboljim danima. doduše i Mancinia lopta pogodi nesrećno, mora se priznat