Ma sve je to Ok, ali mi je mnogo teska muzika koju on stapu. Doduse, cijeli grad nema 2-3 krstena DJ. Vazno je da oni licno uzivaju, a to sto narod bleji u njih, nije bitno. Uzmi na primjer onog malog iz Kube. Ono je strasno.Quote:
Originally Posted by kefalo
Ja bi preferirao kontinuiranu (bolje no kontaminiranu) polemiku oko ovija problema.
