Kad neko sjedne do mene u autobus a smrdi ko guba. Rado bih ga laktom u nos!
Printable View
Kad neko sjedne do mene u autobus a smrdi ko guba. Rado bih ga laktom u nos!
kad cekam da mi se prokuva voda i tek posle vidim da je druga ploca upaljena.kad se istusiram pa obucem carape,vratim se u kupatilo i nagazim carapama na kvasno.e nervoze tee
Kad mi nestane struja u sred download-a... onda izgorelo sve!
Ili kad se t-com izvinjava korisnicima...ludilo
kad me neko koga sretnem pita : inace?sta ima?
sto mi noge smrde perem ih svaki dan,dzaba
zavuci ovo u patike
http://media.paperblog.fr/i/103/1032...tie-2-L-3.jpeg
- Muskarci sto cupaju obrve. Rado bi mu nokat polomio.
U pocetku me strasno nerviralo kad podjem da objasnim nesto sefici, i samo sto sam zinula, ona me prekine i pocne: Da, da, znam... i tako se ona isprica sama sa sobom, a to blage veze nema ni sa onim sto je pitala ni sa tim sto ja htedoh da kazem, a najmanje sa onim kako bi trebalo da bude. Sad nastojim da se ne nerviram, nekad je prekinem odmah, a nekad pustim da se tako izlupeta, pa onda na kraju 'ladno kazem: Ma nije, ne moze tako! i fino izlozim ono sto htedoh i prvi put.
Kad mi komsija preko puta struze drva vikendom od rane zore i to radi od kraja avgusta.
Kad drugi komsija pusti klinca od 3-4 godine da se voza po ulici u nekom cudu od malog automobila koji tandrce kao traktor. Mali je neumoran, a tata iskompleksirani kreten. Bice tako dok se mali ne prevrne u onom cudesnom auticu.
Kad neko idiotski turira (ako se tako kaze) auto ispod prozora, specijalno ako je neki raspad ili dizel, pa bazdi na km i sve mi udje u sobu.
Kad duva onaj sever nocu i nosi prazne plasticne flase i konzerve pa one udaraju u okolne stvari do besvesti.
Bezobrazluk u saobracaju (vozaci i pesaci).
Kaskaderi koji voze biciklo suprotnom stranom i prelaze biciklom preko pesackog prelaza (na crveno kao i na zeleno).
Komsinica koja u 7.30h ujutro zapali cigaru u liftu.
Seljaci koji zive u zgradi a nece da daju pare za ciscenje, nego bi se pogusili u smradu i prljavstini jer bi se je.ali za dinar. Komsija koji zivi preko puta mene, ali stan nije njegov pa mu se ne placa ciscenje. Kao da slece helikopterom na terasu pa on ne zaprlja kad prodje. Mogla bih onda i ja da bacam smece u lift da ne vucem do kontejnera, ipak taj lift nije moj.
Kad mi se ne javlja na telefon neko ko mi bas u tom trenutku treba.
Raznorazni sluzbenici na salterima, lenji prodavci, one matore zene u privatizovanim trgovinama koje idu za mnom dok nesto razgledam i duvaju mi za vrat kao da cu im kompletnu radnju pokupiti. A pri tom su uglavnom zapustene i brkate. Kad prodavacice nakon sto sam rekla Samo cu da pogledam i dalje idu za mnom i uporno ponavljaju: Izvolite, sta zelite, mogu li Vam pomoci? Kad ide za mnom i odmah slaze ono sto sam pogledala, prestroji ofingere samo sto sam nesto takla. A ja onda namerno sve rastvorim na sta naidjem, cak i ako me ne interesuje.
Jedan mladi kolega koji bukvalno bazdi. Pa stvarno, dovoljan je sapun. Kad mu perut bukvalno pada s glave. Ovo mi vise smeta nego sto me nervira.
Svasta jos, mada sam godinama smanjila dozivljaj pa se ne nerviram kao nekad. Cak i navedeno me samo povremeno nervira, pomirih se sa nekim stvarima, sta cu.
ahahahahahhaahah ne zna se sta je gore...
the same here :D
nervira me svaki oblik primitivizma koji srecem svakodnevno :mad:
nervira me kad komsinica svako vece u 11 sprema zaprsku sa lukom pa moram da zatvorim prozore jer pola naselja bazdi :mad:
nervira me kad udjem u lift a tamo komsija koji se naparfemisao toliko da me shok strefi :mad:
itd.
nervira me kad moram nekoga da izbodem nozem. to me bas potrese i iznervira
grebatori.
Supermen moze da leti,a nema krila
Sergej Cetkovic srecno ozenjen,a stalno nesto pati
Sveto Marovic,slusam ga i nista ne razumijem sto prica
Milka Canic,stalno ponavlja jedno te isto
Sofro me ne nervira,njega treba razumjet',posto je on boles'an
Kad pozovem lift a on prođe moj sprat jer ga je neko sa gornjih spratova prije pozvao
Kad se ljudi u vožnji prestrojavaju iz pogrešne trake u pravu da bi izbjegli red i sviraju ti da ih pustiš ne bih da im život zavisi
Kad mi neko kaže: "Znaš ti ko sam ja"?
Oktobarski komarci.
1. t-com
2. salteruse
---------------------
23 prazna mjesta
--------------------
26. kolega koji samo sto se ne uvuce u dupe profesorima, uf
27. ova djeca sa fb profilima, debilnim grupama, zaljenjem i oplakivanjem umrlih kucica, macica, gladne djece iz Afrike i Toseta i Ksenije.
28. ljudska glupost.
29. ovaj mrtvi grad, koji se pretvara u grand show na otvorenom...
30. jesen! :/
Nerviraju me jaja na oko!
Nerviraju me fosilni turisti, koji jedino daju pare na wc zbog propale besike.
Katy Perry!
...kad vidim dvojicu srednjoskloskih majmuna koji izadju na korzo, ne da bi prosetali ka drugovi, no da se mrste I sire tako da pola ulice zauzmu. a kako bi ih isklepa...
nervira me kad moram da sjednem u ferarija jer mi je bentli nema goriva Oo
komarci. unistise me nocas.
oni kreteni iz t-com i jos odvratnije reklame
nervira me kad me ignoriše osoba koju volim...
ludacki me nervira kad neko mljacka
Migrena!!!!
Koleginica preko puta mene koja non-stop cokce zubima.
@ Zizak - U moj komšiluk, kad smo bili mala đeca, zastupljena je bila rečenica SKINI JE S PRAĆKE...
Mene nerviraju tetke koje se popnu na stiklu-iglu dvanaesticu, pa se ne umiju kontrolisat medju narod i npr. nadju mene golih prstiju i ugaze me :mad: i onda se ne umiju okrenut da vide u sta su to mekano ugazile. A ne da se izvine. Ja prebrojim zvijezde i iskoci mi para iz usiju.
"Farma" uhhhhhh
Ljudi u CG, cast izuzecima.
Kada isplaniram subotu i nedjelju - a na poslu mi u petak u 5 do 4 zadaju posao za vikend! GRRRRRRRR
sve živo..pih :mad:
montenegro airlines s najskupljima kartama u svijet' :p pu.
---T-ComA-:mad:
Nista me ne nervira:mad: