Idem ovih dana u njemacku na jedno 2mjeseca, i trabam kupiti laptop, savjeti, koja marka, koji model, treba mi laptop sa 17" monitorom, neintegrisanom grafickom i razmisljam o i5 processoru, mislim da je dell najbolji od svih
http://www.dell.com/de/p/inspiron-laptops?~ck=anav#facets=40187~0~196663,41103~0~199 308&p=1, dilemim izmedju inspiron R sa i5 i i3 procesorom jedina mana im je sto moram uzeti i win. 7 pa su skuplji za jedno 100e Dajte savjete za eventualno neku drugu marku, mode, kao i mjesto gdje bih mogao poci da kupim povoljno bez shippinga i bez ovog win. 7.
Hvala