ko ne zna SFU-a :D
meni je glupo ic na taj mr trophy... dash masu para i samo voze jedan za drugim, i ako ti se desi neshto nece niko da ti pomogne.... bolje je da se okupi ekipica naspe se goriva i malo zajebancije malo shetnje... ovako mi radimo...
http://www.youtube.com/watch?v=g-zlDOX3biM
shteta shto nije snimljeno josh maaasu zanimljivih scena ;)

