166
Attachment 56283
Printable View
166
Attachment 56283
evo jedna slicica
dobri tockovi....
http://s1.postimage.org/1w7cgldhg/Fotografija0430.jpg
http://s1.postimage.org/1w8of6ft0/Fotografija0440.jpg
Evo malo "umjetnickih" od mene :)
moze li ducati krupno? :)
Trt kad ga nisi josh malo primaka trosjedu ;p
uvedi ga u dnevnu pa sa njega gledaj tv :)
Bi ja, no je problem sto je dnevna na spratu :(
e pa onda pati :p
radi li ista od tog voznog parka? ;)
Radi....ona Delta i Stratos ;Pp
kako mi je smijeshan ovaj autic, potsjeca na nekog lika iz crtanog s ovim farovima ;PP
http://farm6.static.flickr.com/5056/...3bbe48860c.jpg
http://www.carmagazine.co.uk/upload/...iettaItaly.jpg
jedno pitanje ...sta mislite o alfi 147 2.0 ts selespeed koliko vrijedi 2003god i koliko moze trosit to cudo???
hvala pozzz
troshi 10-15 u grad zavisi kako se vozi..uglavnom ti to bude ~12L....na otvoreno 7-8L opet zavisi od vozhnje....Cijena zavisi od stanja...
stanje je ok.bar ovako na oko to je alfa u blok 5 parkirana plava mozda ju je neko vidjao....
Selespeed nije jeftin i obrati pazhnju na stanje istog prije no uzmesh auto...a koliko vrijedi...hmm..~4K-+500€
obrati paznu na stanje, ne gledaj godishte....a selespeed strashno cool stvar dok mu ne zatreba servis (a zatrebace) onda jedino napolje jer ga niko kod nas nije uspjeshno odradio.....
P.S. Kod mene imash polovnih djelova za isti, posto sam svoj pocupao i stavio proper manual ;)
plus za 4 4.5 imas jtd 147ice pa odustani od ts selespida ;p
ja ove sto sam gledao da se prodaju od 4-4500 su takvi raspadi bili da je to katastrofa...sve su bile JTD, a gledao sam ih makar 10tak
i takva je bolja od selespida kod nas ;p
mislio sam da dam mog audia za tu alfu, a3 1.9 97 god..pa ne znam je li to pametno :)
a mnogi ce rec da nije,a?:))
nije ;)
Da, poslushaj savjet od sparca...heheheh
Realno, ta Alfa je 10x bolji auto od tog audija, ali, selespeed je takav da nema servisa kod nas za to, i alfa je benzinac a a3 dizel....
i ta alfa je sto posto smece i crkla cim ti je nudi , ne daj da te zajebe alfista , sam sebe je zajebao sad nek kuburi sa njom
Ja Fiata servisiram u Čibači (blizu Dubrovnika), a tamo je servis i za Alfa Romeo. Iz iskustva sa Fiatom vidim da je servis profesionalan i kada budem kupio neku Alfu (a gledao bi neku 147 sa benzinskim motorom) vodiću je na servis isključivo tamo.
Meni je najbolji servis iza kuce...uff kakvi su majstori a josh i bedza ruke vazda :)
btw; wulfy....kad budesh gleda, gledaj moju 156, pushti 147ce :)
Aj kad ste vec spomenuli Fiat, a posto nema FIAT Club, dje mogu odvest jednog na generalnu provjeru da vidim vrijedi li uzimat to auto? :)
evo dvije crvenkapice :D
ova lijeva je <3
Jedna komshiska 156ica
http://www.shrani.si/f/21/gI/63hOxfb/0005.jpg
Dalmacija
http://www.shrani.si/f/K/lk/1GOdpptV/0012.jpg
Dubrovnik
http://www.shrani.si/f/Y/1g/24H9clc/0015.jpg
Boka Kotorskahttp://www.shrani.si/f/2U/HL/3HSgtR99/0016.jpg
Lovčenhttp://www.shrani.si/f/1J/Rv/2gmzFOTG/0020.jpg
Pula
http://www.shrani.si/f/3Y/1D/215I2bGA/0024.jpg
Grobnik
http://www.shrani.si/f/40/xm/kIhFzwv/0031.jpg
Rabac
http://www.shrani.si/f/2T/mZ/4RF8PiJR/0032.jpg
Komarom
http://www.shrani.si/f/3z/4F/4SXpVSsQ/0029.jpg
Il.Bistrica
http://www.shrani.si/f/1b/c6/W0y2tgU/0040.jpg
Kako je brat sredio ovo je sve smiješno!!! Kako je volim i dalje 156-icu !!!!!
Marinero machak stari.....Ovom autu fali samo motor i da malo skala s tochkovima jer kako je krenuo stici ce do 25" ;P Recimo 16vt bi mu lega lEpo :)
tocak je preogroman..za bilo sta pa i za Grobnik :)
Marinero je iz HR i lik radi mnooogo dobro "plastiku"....dovoljno je rec da radi za Autodeltu...
Taj 2.4JTD realno je brzhi od svakog benzinca u 156 bez GTA, chak za normalne pare mozhe stat na crtu i njoj ali naravno da su to "babe i zhabe"...
Cinjenica je da ovaj auto ima preko 250ks, i da je gazda i ako ne mlad momak ishao na styling i jedinstvenost...ima par detalja koji mi nikako ne leze za ovo, od 20" tocka, preko retrevizora ali....njegov auto, njegov posao....josh kad sam vidio koji su mu predhondi automobili....mogu samo da cutim ;)