A Radical? :D
Printable View
A Radical? :D
aj da vas pomirim :D uzmete M3 GTR i ciao ;)
I ja kažem GTR
a ja kazem da grijesite :)
Obicni M3 sa 30k prepravkama, kao sto su:
Turbo, komplet novo vjesanje, izbacena sva sjedista osim vozacevog, koje je zamijenjeno laganim sportskim, big brake kit, i za ostatak, koliko moze, zamijenjeni djelovi drugim od karbon fibera, povaditi sve tapacire i patosnice, i jos ponesto sto mi trenutno ne pada na pamet. Sigurno bi se skinulo preko 100kg sa auta.
Sto mislis, je li takav BMW, sa preko 500ks, zabavniji za voziti od ovog CSL-a, i koliko bi bio brzi na stazi, za iste novce?
ada ja kad detaljno perem kola tj. cistim ih unutra i kad poizbacam sve nazad (zadnju klupu, rez. tocak , dasku , i chuda) masu je laksi a ne u ovo auto koje ima samo instalacije od podizaca , muzike i chuda sigurno 30kg a josh klupa , airbegovi , zavjese nazad i brdo toga ... mora bit laksi masu masu
S turbinom ?Quote:
Sto mislis, je li takav BMW, sa preko 500ks, zabavniji za voziti od ovog CSL-a, i koliko bi bio brzi na stazi, za iste novce?
Ne.
kojega god da uzmete necete pogrijesit, ali meni se najvise svidja ova balsina verzija..
Balsa je zaboravio da te stvari ne smijes radit na novi M3, jer gubis garanciju.
ja mislim da smo pricali o e46-ci ?
Jedan Brazilac pomislio je da vozi trku Formule 1, pošto je u Njemačkoj zaustavljen dok je vozio brzinom od 291 kilometar na sat, što je tri puta više od maksimalne dozvoljene brzine.
"Muškarac, star 22 godine, uhapšen je u ponedjeljak uveče na dijelu auto puta kod Hamburga na kojem je dozvoljena brzina 100 kilometara na sat, za volanom automobila BMW serije 7 sa poljskim tablicama“, saopštila je danas policija.
Jurnjava na autoputu prekinuta je akcijom u kojoj je učestvovalo više policijskih vozila. Vozaču je dozvola oduzeta na tri mjeseca, dobio je više negativnih poena i kažnjen je sa 1.800 eura.
Ipak, on ima dodatni problem: prilikom pretresa vozila, policajci su u njegovoj torbi pronašli "malu količinu droge"
DROGAŠIIII
Sa 7-com 291, naravno <3.
desice se sipanje para u prazno...i koliko ce da kosta taj CSL onda??
ja i dalje tvrdim da je to za ljude sa viskom para i manjkom znanja i ukusa.
dogodice se ovako nesto
http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/sh...e&pageNumber=1
ESS all the way :cool:
Ne moze 750i da razvije tu brzinu.
moze ako ga bacis iz aviona...
Ne moze ni novi da ide 280, sa 400 KS.
Frende, znas li sto je 30 km/h preko 250?
Mnogo.
To je problem, SMG.
Meni se svidjaju sekvencijalni, ali ne i SMG BMW-ov, mislim da je previse jerky za normalnu voznju, i ono sa uljem...
Samo vi pogledajte video po jutubu i tako cete znati sve o autima.
P.S. dodji da te vozim u moj 300, samo da nabavimo drugu foliju instrumentalke.
Dajte V12 da ne može 300...
Ne shvatam, ko je aerodinamicniji od M-a, i koji M ide 290?
TMLSSH, nema nijedan e38 koji ide toliko, jer jbg, prvo je prenos kratak, onda je tezak, onda nije aerodinamican, i nema neku snagu za tu brzinu.
govorim o novoj sedmici (F01 valjda) a ne E38 :)
ide M5 sa 400 konja 290, testirano GPSom, a i malo jace :)
Ovo je 850i, pogledajte spicband i volan.
Alpina B12 E38 PICHI 285 u vmax kolko me sjecanje sluzi ;) 6.0 430hp
http://www.youtube.com/watch?v=-cHVZwX_Cdc
gledaj kako puni preko 220..ne budi siguran :)
Djaba, pogledaj Veyrona kako puni do 370...posle voda....
to je bas za poredjenje :)
Pa ako je on VODA iznad 370, onda i 750i je voda iznad 260.