narode samo vas slusam i ne mogu da vjerujem sta pojedinci pricaju o iphone,ne mogu da vjerujem da neko iphone poredi sa bilo kojim drugim telefonom,ja sam promijenio sve najbolje nokie od kad su pocele da se proizvode trenutno imam nokia n95 8gb i nokia e91 a pije neki dan sam kupio iphone to nije telefon to moze da se poredi sa bilo kojim lap topom,a ujedno moyes da ga koristis kao mobilni sto je plus....necu dalje zalaziti u njegovu specifikaciju .....ko moze da kaze nesto korisno u vezi iphona neka kaze a ovi ostali idite na nokie i samsunge pa tamo komentarisite.......

