imam i ja blekija (blekica) zivi ispred zgrade....Quote:
Originally Posted by overdose_girl
Printable View
imam i ja blekija (blekica) zivi ispred zgrade....Quote:
Originally Posted by overdose_girl
Da znas Blekiju bi bas trebala jedna Blekica...:D
ma i nasha blekica je muzijak no mu mi tako tepamo :rolleyes:Quote:
Originally Posted by overdose_girl
A i mi naseg tako zovemo.A cekaj...nisam shvatila...jeli isto labrador?
znas kako lici ali nije... nasa blekica je dzukelica i mislim da je najsmjesnije gradjen pas na planeti.... svejedno dobar je i cuva kola ispred zgrade ..mi smo se solidarisali iz ulaza kupili mu kucicu ...odnosno kucu ...dajemo mu obroke i to je to... uziva blekica slikacu ga sjutra ako se sjetim pa cu ti postovat .....:mrgreen:Quote:
Originally Posted by overdose_girl
Ahahahahahahahhahahahhahahhahahahhahahhahaha
Ludilo... :)
Jedan od mojih ljubimaca..:)
Ja imam citavu jednu familiju kucica:)..
Ovo lici na sve osim na macku!! Da nisi pogresnu sliku postavila?? :lol:Quote:
Originally Posted by GAGA
Ahahahhahahahah...Qqqqqqq... Kako se presmijah.:mrgreen:Quote:
Originally Posted by izgubljen_u_sebe
Gaga, machka je mmmmmmmmrnjauuu njammm...;)
Quote:
Originally Posted by Nikolina
hahahahahaaa e vala cu sjutra da ga slikam ....naravno ako ne zaboravim :mrgreen:
Osmijeh Andjela da ne zivis u azillu? :)
Hehehehe :)Quote:
Originally Posted by Millos
Ja sam prije jedno nedjelju nabavio malo stene mjesanca ;) Uploadovacu nedje
sliku, a pas je totalno lud :D
Taman kao da zivim..Quote:
Originally Posted by Millos
Ja obozavam kucice...:)
Pas izgleda kao da se napusio... :) gadnoQuote:
Originally Posted by osmijeh_andjela
ti si to ljubomoran :D :pQuote:
Originally Posted by shrek
Ajde vishe slikaj gaaaa!!! Proshlo je 2 sjutra a slike nidje. :cool:Quote:
Originally Posted by izgubljen_u_sebe
/me chekaaaa...
Meni prichas... ja imam 4 psa i 4 machke chisto da se odrzi ravnoteza...Quote:
Originally Posted by osmijeh_andjela
-mora da ti je weselo po was dan po qci :)Quote:
Originally Posted by Millos
e odoh da ga slikam ... ;)Quote:
Originally Posted by Nikolina
evo nina
doduse blekica je bio nedje kod nekle kuchke na ruchak tako da ga nisam uhvatio.... ali cim ga snimim postujem
http://i47.photobucket.com/albums/f1...c/DSCN3206.jpg
http://i47.photobucket.com/albums/f1...c/DSCN3205.jpg
http://i47.photobucket.com/albums/f1...c/DSCN3207.jpg
Uljepshajte mu malo kucicu, da ne lichi na kasarnu. ;)
yes :)
taman ka' ona strazharska qcica u kasarni :D
ada ljudi :mrgreen: on je strazarski pas, strazari ispred zgrade po cijeli dan i noc :)Quote:
Originally Posted by mc_esseny
Ma ti si ljubomoran..Moji kucici su predivni..:p:)Quote:
Originally Posted by PHI
Quote:
Originally Posted by izgubljen_u_sebe
chisti li njemu ko oko kuce?
najbolje sad i zicugu da mu perem hahahahahahaaa... cisti javno komunalno kad naidju tuda...Quote:
Originally Posted by GAGA
nabawili su mu qcu sad i da mu chiste !?Quote:
Originally Posted by GAGA
nek' sam wodi rachuna o swojoj gajbi :cool:
placa li komunalije i porez? :D
svi iz ulaza po 0.5 eur na kraj mjeseca pa se to reguliseQuote:
Originally Posted by GAGA
THE BIST !!!!! VRLO KRVOZEDNO PSETO !
http://img98.imageshack.us/img98/8052/malipas5yh.jpg
Faca mu govori kako je opasan! :D :pQuote:
Originally Posted by Zvek_Zivi
Ne morash mu je prat`, ali je bar slikaj, da vidimo "generala". ;)Quote:
Originally Posted by izgubljen_u_sebe
ko zna shta je krije iza owe dobrocudne maske :mrgreen:Quote:
Originally Posted by Nikolina
Jes nesmijem se izkasljat ka cojek da ga srce ne okine od apa$ega straha ! Hehehehheheheheheheeheh
Dobro naznaci da je pas jer ja taman pomislih da je medjed :)
Fino kucence, nema sto!!
ahahahahahahahahaha..shalish li se molim te?!Quote:
Originally Posted by izgubljen_u_sebe
Prolazim ja kroz stari komshilak prije neki dan i vidim kucicu i totalno mi nejasno ..al ajde.
Znachi sad imate i blekicu,'ranite li ga sU chim ?
Navraticu da mu bachim koju machku sa Dracha da se poigraU:mrgreen:. Mrzim machkeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!:twisted: :twisted: :twisted: