Kakva je igracina Stankovic (sin Dejanov). Inace Interov igrac na pozajmici u Brizu. Moraju ga vratit da igra sa Sucicem i Barelom. Ne mogu vise da gledam Calhanoglua
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Printable View
Kakva je igracina Stankovic (sin Dejanov). Inace Interov igrac na pozajmici u Brizu. Moraju ga vratit da igra sa Sucicem i Barelom. Ne mogu vise da gledam Calhanoglua
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Stani pored golmana ima i drugog koji igra?
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Tako je. Mali je doktorica
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Top top top
Buongiorno Italia: Inter već odlučio da vrati Stankovića za 22.000.000 evra
Istina je da će Nerazuri praktično platiti 12 miliona više otkup od cene za koju su prodali srpskog fudbalera Brižu, ali je činjenica da je standardno igranje u Ligi šampiona i u belgijskom šampionatu zlata vredno u njegovom razvoju
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Jos jedna sezona u kojoj ne vidim dribling nekog igraca Intera. Bukvalno sve isto kao kod Inzagija, samo sto Kivu ima bolje zamjene na raspolaganju. Bice mu sve oprosteno ako osvoji titulu.
Koliko kosta Akanji? Ovaj decko je pljacka vijeka Mancester Sitija...
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Kakva je igracina Akanji, aoh.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Dobar Juve
Kako ih je kasirao Komo. Glatko.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako se ovaj juventus samo protiv intera napali,a realno biće im borba za četvrto mjesto sa romom i atalantom…naravno i komo je tu,samo da vidimo da li će izdržati tempo do kraja sezone.
Teška utakmica ali pišu se 3 boda i prvo mjesto opet, Rafa konačno pogađe na San Siru.. Viola zrela za Seriu B
svakakve penale su sudili širom evrope od kad je var tu. al ovaj u napulju je pa jedan od smješnijih u poslednje vrijeme.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Marota veli liga. A prosle sezone sramno Inter pokraden. Da ne pricamo kakav je gol sinoc priznat Milanu, ono se ne bi priznalo ni u CG ligu
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Imao sam simpatije prema ekipama poput Napolija i atalante,ali sramota da je ovo sampion italije i to govorim još od prošle godine,nego nisu igrali evropska takmicenja,pa su uspjeli da osvoje skudeto jer je Inter izdušio na kraju.
Ove godine im ne dajem ni 1% da osvoje titulu,pa i kad im se vrate lukaku,hojlund i ostali(evo sad i de brujne).
Inter teški maler od ekipe,moralo je biti makar 2 razlike,ali da vidimo drugo poluvrijeme,makar taj neriješeni ishod da se iščupa,jer ovo nije realno šta su sve promašili u prvO poluvrijeme…
Haubica,po meraku ga je zavukao!
Mc Tominej je jedini igrac koji vrijedi u Napoli. Pio Esposito igrac manje svaki put kad udje. Ali ga Italijani uzdizu ni da je Vieri. Da vidite sto je promasio sad u LS s 5 metara, prazan gol, niko mu nije smetao. To se zmureci daje
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Isti igrac dobija dva zuta i ostaje u igri. Ahahhaahahah. Koja komedija od lige.
Sent from my iPhone using Tapatalk
možete vi da kukate do sjutra,odra vas konte sa ekipom koja nije ni za kup uefa
jbg, onda su odabrali onu kantu od inzaghia koji će dok je fudbala biti upamćen da ga je lucho očistio u finalu cl. conte im to nije zaboravio.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nije kukanje,samo realnost. Ovo za dva žuta nisam sto posto siguran je li bilo,ako jeste to je bas skandal. Napoli ako bude ovako dobijao mogu slobodno i ligu sampiona osvojit,3 šanse 3 gola…
Ima vremena dosta do kraja,tek je pocelo prvenstvo. Idući meč protiv fiorentine,idem gledati uzivo konacno. Ne budu li dobili uskacem na teren :D
Izvuče se Komo šugavi.
Nijesu 2 put šutnuli.
Neće nas nešto.
Komedija od penala za Napoli.
u što dobar Tudor..
Što se izdešava sve na San Siru.. Fofana fudbalski iq 0
Tijesno na vrhu, u 4 boda 6 ekipa
De Winter i Nkunku kako su losi, daj Gimeneza da ne gledam ovu prevaru.
Tu es mon hero.
Ne gledah meč,Al ga je mogao taj dibala dat vala,ne bih se bunio.
Sto se Intera tiče,nadam se da će ovaj luis Henrike biti samo zamjena damfrisu ako bas mora.
Zjelinski bi mogao dobro da odmijeni mikitarijana,mada sam ja i prošle sezone bio za to,a tek ove mislim da je Miki još malo zreo za penziju,ali eto da počne s klupe može,no kad se vrati biće opet u prve…
Volio bih da vidim fratezija više da igra,ako već sučiću ne ide kao sto je danas bio slucaj.
Calhanoglu je za sad uz barelu na sredini dobar,ne znam zašto se ne koristi de fraj u odbrani,ne može mi biti jasno.
Ovaj espozito neka je zdravo samo,mada ne polažem neke nade ni u bonija. Karlos augusto može kao zamjena,ali di Marko je definitivno opasniji,nadam se da je onaj loš period od prošle godine iza njega.
Kivu je rizikovao ovaj meč bezveze,ajde ok da se provjere neki novi igrači,ali od nekih izgleda nema vajde. Možda ovaj Diouf nešto i pokaže,neki kritikuju i lautara,ali on nema s KiM da igra,no evo se vrace tUram,pa dako i taj napad bude opet ubitacan za protivnike…
Opet Milan prosipa bodove
Pisa, Cremonese, Parma
Pa izvuka ih je sudija protiv Parme.
2 penala čista nije za nas dosudio.
U drugom smo Vas zgazili.
Odličan meč, šteta što ne dobismo...
Puli je onamo trebao da riješi
Koji to penal? Ako mislis ona ruka od Riccia ono penala viđelo nije
Trebala je i Parma da riješi u par navrata, stativa Del Prata, Bernabe...
Ruka je bila u neprirodnom položaju, podignuta u akciji Parme za gol.
Penal čist bez dileme.
Za Milan bi bio sviran bez Vara.
Druga situacija kad ona volurina od Pavlovića gura Pelegrina konstantno dok ovaj pokušava da stigne do lopte i ruši ga na zemlju je školski penal.
I treća sporna situacija je kod gola Salemakersa kada je isto u začetku akcije tele Pavlović napravilo faul kod centra nad Britdžgijem.
Takođe je i diskutabilan penal za Milan bio.
Ali mora se svirat za Milan, naravno.
Sve u svemu jedan od boljih mečeva u Kalću u zadnje vrijeme đe se utakmice obično završavaju 0:0.
Grmi Meacom "Milanista pezzo di merda", uvijek lijepo cuti. Ja jos ne mogu da vjerujem da ce da dijele novi stadion sa njima, PAKAO. Jedni od najvecih klubova svijeta nemaju para da izgrade sopstveni stadion.
Koliko je samo Bony bolji igrac od Esposita, to se ne moze mjerit. Mali nista nije kriv ali ja ga ne podnosim jer je tu preko veze. Nije zbog kvaliteta to sigurno. Vratio se Thuram, puca Milanu petarda uskoro
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
[emoji599] Zvanično: Sudski proces će ipak biti pokrenut – De Laurentiis i Napoli idu na suđenje!
Sudija za prethodni postupak u Rimu odredio je suđenje predsjedniku Napolija, Aureliu De Laurentiisu, za krivično djelo falsifikovanja finansijskih izvještaja za 2019., 2020. i 2021. godinu. Osim predsjednika, na sud su pozvani i Andrea Chiavelli (desna ruka predsjednika) i sam fudbalski klub Napoli.
U središtu postupka su navodni fiktivni profiti od transfera Kostasa Manolasa 2019. i Victora Osimhena 2020.
[emoji438] ANSA
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako bole oči od ove crvene lopte
Sent from my 24090RA29G using Tapatalk
Calhanoglu puca pod pritiskom JEBA MU PAS MATER. Prosle godine nas je kostao skudeta promasenim penalom protiv Napolija, evo i sad ce
Menjan u top 3 golmana zajedno sa Svilarom i Oblakom
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Imali ste svoje sanse,2 stative,penal i na kraju ispustena mustikla[emoji1787][emoji1787]
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
MenjAn igrač utakmice,šta reći. Inter pokazao da je bolja ekipa,ali jedna situacija i ćao.
Kao sto sam i mislio karlos augusto na desnoj strani ne može biti dostojna zamjena damfrisu,više je uradio ovaj Diouf za kratko vrijeme po toj strani nego on za cijeli meč…
Idemo dalje,uz ovakvu igru Intera ja sam optimista za skudeto,a Milan s ovakvom igrom nema šta da traži,iako ne igra evropu.
Dobro je, odlicno.
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Inkasirani neroazzuri jos jednom
Ispravka - Magic Mike JE najbolji golman na planeti
Carlos augusto je lijevi stoper i lijevi bek, a danas je prinudno igrao desno jer je Damfris povrijedjen, a Kivu ni zeru ne vjeruje Henrikeu sto je danas i pokazao. Henrikeu je prirodna pozicija ovo sto je igrao Carlos nocas ali dzaba... Kivuu isto treba ocitat lekciju jer je nocas igrao sa igracem manje, a Martinezu jedva cekam da vidim ledja. Ali nece da ide nidje, vidi se da mu se svidja zivot u Milanu. Boli me uvo za rekorde koje postavlja kad su Thuram i Bonny za klasu bolji i treba zajedno da igraju
Sent from my SM-A556E using Tapatalk