Originally Posted by
srdjancar
Ne boj se nista,jest malo jeben radi disanja,npr. nos ti je pun gaze,ne mozes par dana disati i posle si kao nova.Ja cu ti reci da na nos skoro uopste nisam ni disao 21 godine,onda sam jedno jutro rekao:sad je dosta,otisao kod Barjaktarevica,on me zakazao i sredio...malo je cudan osjecaj kada ti izvadi gazu,barem je meni bio...cim mi je skinuo prodisao sam, i to prvi put u zivotu normalno i umalo se nisam onesvjestio od kolicine unjetog kiseonika...i sada mogu ti reci da nijednog trenutka nisam pozalio sto sam se odlucio na taj korak...cak sta vise,smatram to jednom od boljih odluka koju sam donio...a jos ti savjetujem i da se operises preko zime jer ne znam kako bi preko ljeta podnio postoperativni period.Nego zaborvaih reci da sam pored devijacije imao i polipe u nosu,jer mi je sluzokoza nosa alergicna pa i danas ponekad malo tesko disem radi toga...mislim da mi je njih spaljivao strujom...uglavnom danas sam i vise nego zadovoljan s obzirom da nisam skoro uopste disao na nos nekada