Attachment 171470
Printable View
Prije par mjeseci pisao sam da cu da probam tinkture, a proslo je nesto vise od 3 mjeseca od kako su kamilica, llist eukaliptusa i iglice bora stavljeni u odvojene tegle.
Rezultati - svaka tinktura je dobila boju, borova je naljepsa - prozirno zelena, ali je i jedina bez mirisa (mozda jos uvijek alkohol ne dozvoljava da se osjeti miris). Kamilica ima svoj poznati miris, a list eukaliptusa mirise fino, ali ne na eukaliptus.
Iduce tinkture - kora narandze i mahovina.
Moze li neko da mi opise kakav je ovaj parfem eros?
Cuo sam par preporuka pa rekoh i ovdje da pitam
Sto uzet za zenu srednjih godina, za poklon?
Da ja znam je koristila
Just Cavalli, Armani SI(crveni, passione verzija), La vie est belle, Black Opium...
Pada li vam sta na pamet a da nije tipa chanel no5 itd?
Dje da trazim ovo kod nas?
Pogledaj i eros pour femme ako vec nisi, odlican je.
Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Imam ali ne vjerujem da je za kupovinu na slijepo a i zimski je a ide ljeto. PROBAJ https://www.fragrantica.com/perfume/...l/Noa-242.html ima po parfimerijama, čist, elegantan i prefinjen.
https://www.fragrantica.com/perfume/...bre-56077.html
https://www.punmiris.com/parfem/Gior...i-Lei-417.html
Mislim da ta osoba po ovome napisanom voli izvikane parfeme, možeš pored ovoga što sam ti predložila da vidiš
https://www.punmiris.com/parfem/Guer...ain-43297.html
https://www.punmiris.com/parfem/Lanc...sor-29157.html
Šta predlažete a da mogu u Cosmeticsu naći od muških, dnevnih, za kancelariju tipa parfema?
Profumo ADG,taman za 20+ stepeni a PRELIJEP!
Ako ima obozavaoca Kourosa, pravite zalihe jer se nazalost ne proizvodi vise :(
Dior Sauvage edt 100ml 80e
Jel to nesto niska cijena?
Jes :D
Parfum 100ml u barcode 210 il 220e zaboravih :D
Kad kit bljucne.
https://net.hr/webcafe/svastara/ono-...milijuna-kuna/
Ima li ko da mi proda jednu bocicu za dekant?
ima..ti ja tri dekant bocice al su vec bili parfemi u nju ne znam smeta li ti
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Ne znam kako oprat to :thinking:
Ako ti nije žurba, najbolje da poručiš sa ebay-a, neki fine mist sprayer, kod nas gravitiraju oni romboidni stakleni, ali im je sprejer loš, baš masu izlazi iz njega, nije mi za parfem nikako
Odavno ljepsi zenski nisam probao, morace se trgovat... :D
https://www.punmiris.com/parfem/Marc...nce-31226.html
Sto su se naljutili clanovi, pa vise niko nista ne pise?
Nije se niko naljutio.
Napravio sam viber grupu dje nas tridesetak sa foruma vec mjesec dana pise na nju o cemu oce, kako hoce, sto oce i kad god oce. :)
E da i ono najbitnije, shvatio sam da je to najbolji nacin d se pojedini ne osjete ugrozeno i ostavili smo im sav moguci prostor na ovoj temi.
Sportski pozdrav ! :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pasha, ubaci me tamo, da voajerišem :D
Sent using Tapatalk
Zar ima odje 30 aktivnih?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6dca86ab39.jpg
Skoro :)
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ok, ako ste meni smetali, samo nastavite da egzistirate u svojoj zajednici...
Ako si dobronamjeran, spreman da ucestvujes u normalnim konverzacijama i da razmjenjujes iskustva i sve ostalo vezano za ovaj mirisni svijet, onda si dobrodosao.
Naravno, samo da ne smetamo ljudima odje. Da mogu da se ispricaju kako treba
Sent from my iPhone using Tapatalk
Momci, ne znam vas ovako, time se unapred ogradjujem ali ovo izgleda kao da je ego i sujeta pojela jedan forum a to od odraslih ljudi nije ocekivano. Zvucite kao djeca... "da ne smetamo". Bolje da mirisete na Manceru a znate suspregnuti ego kad nije potrebno da nadvlada. Uzivali su svi u atmosferi pa i ako je bilo neistomisljenika. Oduzeli ste nam.to :) kao strastveni ljubitelji koje smo rado citali.
Ako bude koje isprobabanje Tauera na nekom skipu javite
Kod mene nije sujeta niti ego nego cisto stvar ruznog osjecaja kad me neko naziva lopovom i kad mi prica da sam odgovoran za unistavanje teme jer pricam samo o "skupim" parfemima, sto nije istina.
@ Because, ne znas sta se sve desavalo iza kulisa :) i koliko puta smo na lomacu stavljani sto prodajemo dekant od 10ml parfema 20 eura, a u malom mjestu kod torina ima taj isti parfem 100ml 150 eura. Ovako izgleda kao da smo zbog par poruka koje svi vide otisli, a nije tako. Svako je dobrodosao u nasu grupu koju smo napravili na viberu i koja je top. Samo posaljite privatnu poruku pashi i ubacice vas.
Ja sam i za to da se reaktivira tema na forumu, da sto vise ljudi vidi i krene u ovaj hobi ali da je moderira neko ko zna nasu malu "zajednicu".
A ljepše vam je tako Miloše. Počinuli ste na viber. Nije za svakoga... Pušti...
Steta je da tema zamre. Kao sto sam vec pisao, nisam neki ljubitelj parfema i u njima ne uzivam kao dostina sa teme, ali svakako volim procitati sto pisete i istraziti neke sitnice vezane za parfeme koje spominjete. Mene Viber grupa ne zanima, nisam ljubitelj instant poruka, ali ova tema je imala svoj smek bas zato sto je bila dozirana.
Svakako, ne treba se tjerati na nesto pogotovo kad zajednica na Viberu funkcionise kako treba, a na ovoj temi je bilo zatezanja i ranije. Mozda se situacija smiri i jednog dna ova tema opet zazivi :]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...db504e59e2.jpg
Nek' je nama srecan prvi split na VIBER grupi od ravno podijeljenih 500ml Aventusa. :)
A ovdje pojedinima zelim da se izdignu iznad svojih kompleksa.
Da shvate da klon od 50 nikad ne moze da mirise kao original od 300 jer da nije ovoga od 300 ne bi bilo ni ovoga od 50.
Da shvate da smo u Cg, da su parfemi skuplji nego u Torino pa nego i u samu Srbiju koja nam je tu na 2 koraka.
Toliko od mene na ovu temu . U zdravlje.
Sent from my iPhone using Tapatalk