Vidim sad da joj je ocajna ocjena a razmisljam se da je pogledam. Ni nove kamiondzije nisu nesto,odgledaj cetiri epizode nemam zelju dalje da nastavim.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Masu serija u zadnji period domacih cak i sa dobrom postavkom glumackom su sraxnje ,
Ima serija jedna u reziji pinka Ljubav pod borom cini mi se, fina prica , ali glumacka postavka i kako glume to je da se covjek smije pojedinima koliko su losi sa glumom.
Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Aleksandar od Jugoslavije vrijedi pogledati ako vam se svidio Bozicni ustanak ova serija je fenomenalna
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
Pogledah prvu epizodu Aleksandar od Jugoslavije tacno se vidi da je Sotra rezirao,samo fali Bosiljcic da glumi. Bzv je totalno.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Smeće
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Kalkanski krugovi, odgledah 4 epizode, casti mi dobra serija.
Zarko Lausevic sto taj covjek radi to je nerealno.
Ima nekih scena, mene jeza uhvati ljudi,mozda je to samo subjektivni osjecaj, jer ja horor filmove ne volim i nisam pogledao dva takva filmu u zivotu, nit cu.
Ali na neke scene jeza me ponmalo uhvati.
Za sad je ovo od 4 epizode,sasvim korektno.
Glumacka postava mnogo jaka.
Mima, Ćetković, Laus itd.
Ima ulogu i ona mala iz serija grupa sto glumi ribu onom dalabu miliju kriminalcu-reperu.
Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
Evo napravili seriju pokojnom slobu, premijera bila na rts... pa javite utiske
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kad je repriza?
Inače, serija ima 5 epizoda i prikazivaće je u ovih sljedećih 5 radnih dana, u sedmici koja predstavlja 20tu godišnjicu od hapšenja Slobodana Miloševića. Tako vele.
Kad ce druga sezona Besa serije krenut?
Kako pogledat zadnje dvije epizode Bese (11 i 12)?
Porodica dobra....
Odgledah 3 od 5, noćas završavam pa javljam utiske.
Mira i Slobo su uvjerljivi skroz. Najveće razočarenje mi je epizodna uloga Momira Bulatovića. Đinđić, a posebno Beba Popović odlični.
Serija opisuje dane kad su bili pokušaji i samo hapšenje Miloševića.
Mlađe generacije neće možda ukapirati što i kako, pitaće se oko dosta toga što nije objašnjeno, ali za nekoga ko zna kontekst... baš dobra dramatizacija.
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
đe gledaš? zar nije samo prva epizoda online dostupna?
Тapatalk
Ima da se skine svih pet
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pokušavam da shvatim zašto su se ljudi toliko isprimali na seriju BESA.
Produkcija i glumci jesu odlični, ali je priča totalni treš. Da ne kažem njesra. Površni karakteri, koje jedino vade glumačka imena. Plus kako su nas tamo prikazali, pa treba da ih je sramota.
Ako neko hoće da snimi krimi seriju na pravi način, samo treba da upali La Piovra i uči.
Prije ću da gledam Južni vetar ili Klan.
La piovra ako ima neko ?
Sent from my SM-N950F using Tapatalk
Ima par sezona Piovra na jutjubu, sa prevodom na srpski.Muzika, glumci, priča.. sve je za desetku. Tano Karidi za 10+ 😀
Ima li dje da se vidi Dojch kafe? nema ga nidje
Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
https://drive.google.com/uc?export=d...a8Cd-FUECNzgfY
Ako si iz niksica, mogu ti prebaciti na flesku. Ako ne, probaj onda rutracker
Odgledah "Porodica".
Bas mlaka serija. Za odgledat i zabroavit. Lik sto glumi Milosevica ga je odlicno skinuo, Cedomira je cini mi se isto dobro skinuo lik, ostali tu i tamo. Mogli su napraviti odlicnu seriju, ovako je bas mlako i bezveze.
Serija jedini izlaz
Ako neko ima nek posalje na pm
Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Tek je prva epizoda izasla
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pocelo snimanje serije Složna braća – The Nekst Đeneration
https://filmitv.rs/2021/05/17/slozna-braca-nastavak/
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ima li dje ko kakav torent za Andriju i Andjelku?
Beležnica profesora Miškovića, skinuh bzv prvu epizodu samo, ne trepnuh. Ima da sagorim ove 4 što su mi ostale iz cuga. :D
https://m.imdb.com/title/tt12914570/
Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
Nocas ti i 6.epizoda izlazi. [emoji3] Ja je necu pocinjati dok ne izadje svaka epizoda kad je vec tako dobra serija. Preporuka i za seriju Jedini izlaz,u dva dana odgledah 10 epizoda odlicna je i drzi paznju.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pogledah je, uz to odgledah i 6 epizoda "Jedini izlaz". Takođe top serija, čini mi se odlična gluma svih mada Bandović raznosi, od Roda me nije tako oduševio.
Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
Đe ću naći Jedini izlaz?
Beležnica prof Miskovića ko neki spoj Xfiles i Dena Akrojda. Ok serija, ima zanimljivih djelova
Malo je usporena ali u suštini skroz ok. Vole Balkanci našeg Moma Otaševića, u zadnje vrijeme ga baš dosta ima... :)
Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk
Ako je to neka serija dje je u jednu jedinu epizodu koju sam gledao bilo neko selo dje neki krivi baca gromove po selu jer se neka udala... Teski raspad, stid me bilo od epizode:)
Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
A dobro, sci-fi, mada bude smiješno kada je u domaćoj režiji iako CGI i nije toliko preloš bio. :)
Sent from my Mi 10T Pro using Tapatalk