Ako je gojazna, a ima jak karakter, nikakav joj problem nece biti da smrsa. Ako je glupa i bezobrazna, tu pomoci i poravke nema.
Printable View
Ako je gojazna, a ima jak karakter, nikakav joj problem nece biti da smrsa. Ako je glupa i bezobrazna, tu pomoci i poravke nema.
Eeee, a što ćemo sa curama koje stalno paze na liniju, lako se goje, ali to nije do genetike nego do hormona? Par cura znam da su do rađanja prvog đeteta morale da imaju gvozdenu disciplinu da bi držale liniju, u toku trudnoće i poslije porođaja hormoni im se stabilizovali i sad riljaju kao prasad a mršavije nego ikad i ne može im se jedno jedino kilo zadržat.
Dakle, Tripleta, osim genetskog stabla, obavezno i nalaz hormona na provjeru.
Genetika, nekom majka, nekom maceha...Nema tog stanja osim onih drasticnih, koji su ozbiljna medicinska stanja, koje moze nekome onemoguciti da skine masti, dotjera liniju. Ima osoba s dobrom genetikom koji to lagano odrzavaju, ima osoba sa genetikom naklonjenom gomilanju sala koje moraju da paze na izvor i kolicinu svakog grama svoje ishrane - ako uopste imaju karaktera da tako zive. I hormoni se mogu regulisati, danas je to moguce u medicini i te kako.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...d4af23a697.jpg
Gledaju me samo kao polni organ :(
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jesi joj ovo poslao dick video[emoji1787]
Ne. Sto ne znaci da nisam slao [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Jako, jako, kvalitetno dopisivanje. Fidel Castro, ne brini, nije off jer je i instagram takodje aplikacija za upoznavanje
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...07c6b2c610.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...006ab2886c.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
still better love story than twilight
Many guys have dick like mine [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Znaci placem [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Tripleta ti si moj idol i uopste se ne salim [emoji23]
Inace sve pohvale za ovu temu on je to zasluzio.
Tripi, bez dileme, tebi treba GFE.
ne valja ti to kad je pricom umoris
Širenje Islama je dobilo novu dimenziju!
[emoji122][emoji122][emoji122][emoji849]
Poslato s Jadrana
Ladno su mi otvorili temu kao najvecoj prskalici foruma. Ali nema veze, mora neko i to biti. Ne mogu svi biti pametni, zgodni i uspjesni. Da vam pricam putovanje iz Moskve od prije par dana dok pijem dojc u Unico, a vani lije kisa.
Sletim na Vnukovo, tamo me ona ceka (a prije toga su se 2 javile da mogu da me cekaju na aerodrom, ali sam izabrao nju jer mi je kupila kartu ali sam tamo insistirao da joj dam pare u kesu) u izazovnoj haljinici dje sam izludio dok smo se vozili Jandeks taxijem do hotela Vega. U taxiju je preko app narucila suši, burgere, piletinu i sok da nas ceka u hotelu jer smo ogladnjeli. Cim smo usli u sobu pretvorio sam se u zivotinju dok mi nije saopstila da joj je prvi dan menstruacije. Ali to me nije pokolebalo nego sam stavio masculan (durex skup majku mu) i bukvalno je pocijepao. Onda smo se bacili na hranu koju je narucila i izasli vani do red skvera. Tamo ide slikanje kao svi retardirani turisti, i dok sam se slikao vidim dvije ruskinje pored mene vicu tome momku sto ih slika “davaj, davaj” i ja iz sprdnje isto to govorim kad one dolaze do mene, grle me, traze tome momku da ih slika sa mnom, nesto pricaju na ruskom, zdiba na alkohol iz najjace (moze s njima da se radi sto oces) ja velim ovoj mojoj da me slika s njima a ona nece nego izdimila. Veli, tek sto si stigao oces druge djevojke, znas li da je jedna od njih rekla da si joj momak dok su se slikale s tobom. Ja rekoh, ne panjimaem pa ruski, sto znam ja sto pricaju one. Izgladimo mi tu odnose ali vidi ona da sam manijak. Vratimo se u hotel, dam joj jos jednu porciju i kraljica nece da ide u svoj stan nego spava kod mene. Kuku rekoh, nece valjda sve vrijeme da bude sa mnom? Nista, budimo se mi, opet ide cijepanje i dorucak. Izvodi me ona, ide slikanje, insta story, javljaju mi se Tatiana, Kamila, Aleksandra, Inna na insta da se vidimo “da mi pokazu Moskvu”, na badoo sa svakom trecom djevojkom mi izlazi “spoj” a ova se ne odvaja od mene. Bukvalno, opcija koliko hoces. Ja nervozan a ne mogu da joj kazem da odjebe jer mi cini dosta, kraljica je uzela slobodno s posla (lako joj je jer je vlasnica) i bila sa mnom cijelo vrijeme. :( Onda sam morao da lazinjam ove ostale opcije i smisljam izgovore kako ne mogu da se vidim s njima. Neke su se i naljutile. Nista, pomirim se ja tu sa sudbinom i pustim da me vodi dje oce. Javlja joj se kolega s posla Maksim, brat ludi i veli da idemo u Angels striptiz klub. Tamo se nadjemo i brat plati ulaznice 200€ za nas cetvoro (ja, ona, maksim i njena drugarica). Unutra sankerice u toplesu, striptizete gole skroz, krv mi vri i brat me cascava 3.500 rubalja (50€) da mi neka striptizeta igra u krilo. Ja gledam, balavim, maleni se dize, gledam koju da izaberem a sve prepiccke. Ova moja mi veli, ako odes s nekom ja i ti smo zavrsili. Ajde rekoh, sto si ljubomorna, ovo je strpitiz bar, to je normalno ali ne ebe zivu silu. Ja se tu opet iznerviram i vratim Maksimu pare. A fratello izbaca sav ubijen, izaberi 3 striptizete (kurve) i idemo kod mene u stan, imam i cistog kokaina iz Kolumbije. Inace, sex u klubu u posebnoj prostoriji je 10.000 rubalja (140€), a ako ces da je vodis kod sebe u stan placas 500€ i brat je ladno htio da uzme 3 kurve za mene i njega. Nije to nista za njega jer su oni u kooperaciji nekoj, grdilo para imaju. A ja znam da ako podjem ugasio sam ga kod ove moje i kako onda da se vratim u hotel, moskva skupa, rekoh bolje mi je da se ne kurccim. Dolaze kurve kod mene ne bi li izvukle neku kintu za dance ili sex a ova moja ih sve cera. Rekoh, nemamo sto vise odje, bolje da idemo, a Maksim podje sa jednom u stan a ja ostah na ovu sto me zarobila cijelo vrijeme. Onda me vodila elitni dio grada, Moscow city, u Birds the highest restoran u Moskvi, 84. Sprat, 354 metra visine, tu dolaze samo glumci, pjevaci, politicari, starlete, cijela mosva se vidi iz tog restorana. Dvije porcije, voda i caj nas ispadose 90€. Gledam one starlete oko mene kako mjerkaju one sto se razbacuju picima (odmah se zna da su parasi cim su tu i razbacuju se) igraju ne bi li im prisli, normalno im prilaze i vode nedje (kuci). Onda sto pored nas masu Tatara i u jednom trenutku dolaze dvije brrrutalne ribe, eskort dame. Veli mi ova moja da one kostaju 3.000€ za noc. Braca obrcu ture i vode ih na gang bang. Rekoh, dje ja zivim...
Ostala 2 dana sam pao u depresiju. Salim se, izlazili smo, bio sam klasicni turista a to mi se ne svidja. Nije mi se vracalo kuci. Nerealan grad, bukvalno najljepsi na svijetu a vidio sam i Njujork, gradove po Njemackoj, Francuskoj, Kataloniji... Ne postoji ljepsi grad od Moskve.
Sljedeca destinacija St. Petersburg jer tamo imam najljepsu djevojku na svijetu (nju bih ozenio koliko je zgodna), plus da vidim taj grad. Pa tamo da se “udam” ako bog da.
Sent from my iPhone using Tapatalk
tako ces 2,3 puta i onda se pozdravi sa organima.
Dje je karamazov da mi da podrsku?
Goozica me mraci kao moji drugovi
Sent from my iPhone using Tapatalk
@tripleta gaziiiiii
Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X
............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
brat je ubica :D ahahah
Zabranite pristup temi ovim crnjacima sto dodju sa negativnom energijom. Samo pozitivno i Tripli samo nastavi.
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Ime teme HAHAHAHAHAHA, idemooo tripletaaaaaaa, samo gazi!
Prochitah onaj hepening iz Moskve...a dje ti bi mozak da ne ostanesh da radish za Maxima no se vrnu u vukoyebinu?
Da si kresnuo one dvije kod Maxima, pitao bi se dje je ona treca-neyebana..
Imaš podršku, očekujem još priča, želimo sve da čujemo !
Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Ako udjes u pare, šta će biti sa ovom fan clubom..
Evo da krenem s pricom od trenutka kad sam instalirao badoo, proljece je bilo, turisti dolaze, sve vrvi od turista na app. Skoro sam brojao sa drugom koliko ih je palo od tog trenutka do sad i izbrojali smo 9 cura, 6 sa teritorije Rusije i 3 Podgoricanke. Uskoro ce da padne i AdoPG koleginica, nocas ili sjutra, pitanje je trenutka. Ona ce biti deseta. Nemoj Ado sad da joj preneses, zadrzi za sebe. [emoji3] Znas da sve dodje do mene [emoji3]
Prva je bila cura iz St. Petersburga koja je odsjela u Rafailovicima. Zaboravio sam joj ime. Kad sam dosao tamo, setali malo setalistem, svratili do plaze i tu se ljubili. Nije htjela sex na otvoreno nego sam morao da placam smjestaj jer joj je drugarica u sobi. Nebitno, gledali smo se jos dok nije posla, da ne idem u detalje.
Druga je bila cura iz Moskve, Tatiana. Ona me crnjacila postenjem, tek na treci sastanak je pala. S njom je bio najgori sex jer ne zna da se buca ali mi je bilo najzanimljivije jer smo spavali na Drobni pijesak u one “krevete” na otvorenom, u autu, apartmanu i sve to obiljezili. Kad sam je poveo na aerodrom i tamo sam je bucao u onaj dio dje presvlace bebe, koliki je ono prostor... Sto je najjace, u tom trenutku dok sam bio s njom sam se dop. sa Aleksandrom iz Moskve koja je bomba i otvoreno sam je pitao “zasto ja” jer mi je nerealno da bude sa mnom [emoji3] Ona veli ti nisi navaljivao kad smo pricali, to joj se svidjelo. Najjace od svega je sto mi se javila s porukom “dodji do Becica da idemo na plazu” u trenutku kad sam Tatianu ostavio na aerodrom tako da mi je bilo usput, sve o jednom trosku. Bilo smo na plazu i razmisljam ja sto da je pitam da bi otisli kod nje u stan i izbacam “mogu li da te gledam kako igras u stanu, mnogo mi se svidja tvoj ples” jer je non stop izbacala snimke na story kako igra. Ona kao razmislja i veli “ajmo”. Kakva je tu tek kasapnica pala. Ona je treca zrtva.
Na cetvrtu sam cekao mjesec dana dok se nije pojavila Julija iz Kazanja koja to radi najbolje od svih. Kakva profesionalka mamma mia. Ona je pala prvi dan nakon 10 minuta setnje setalistem i odosmo u njen smjestaj (Slovenska plaza). Svidja mi se to sto se nije folirala, nego me odmah povela u smjestaj. Kunem vam se da mi i dan danas padne na pamet jer se nerealno ebe, i dalje se cujemo. Izludjela me.
Peta je moja Inna s kojoj se znam odavno.
Sesta je ova sa kojom sam bio u Moskvi. Ona je dala isti dan i to je dosla u pg sa drugaricama. Ja doveo dva druga sa mnom, oni neku djetinjastu pricu i nista me zavrsise. Ja sa ovom zavrsih u drugoj sobi. Nisu mi vjerovali da je pao koitus dok nisu usli u sobu i vidjeli kondom i maramice.
Sedma je nasa pg koju sam upoznao u Zensku kafanu. Dala je na prvi sastanak.
Osma je isto pg koju sam upoznao u bycicle club, ona je muslimanka i morala je da mi izigrava postenje i dala je nakon 20 dana.
Deveta je jedna Baranka, masu dobra. Sad je u Italiju ali vraca se brzo.
Kao sto vec rekoh, forumaseva koleginica ce biti deseta. Jedanaesta Veronika koja mi vjesto bjezi. A mogao sam i jos dvije iz pg ali jedna mi se nije svidjela, a druga mi je rekla kad smo pricali o sexu NECES ME VALA S TOM PLASTIKOM JEBAT jer sam joj rekao da koristim kondom. Radi u Sud. [emoji3] Nju sam pozdravio.
Ova 2019. je bila vrhunska, vidjecemo sto ce biti u 2020. Da kazem samo da nisam neka ljepota, nego ne znam ni ja, okrenulo me nesto.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Probao sam i jednu forumasicu da dignem, dodali se na instagram, malo nesto dopisivali i blokira me. Ona bogami zgodna ali je valjda vidjela da sve pisem odje (a ja ne bih za nju nista pisao, casna rijec) i da se glupiram, plus mladji od nje, a i nisam neka ljepota i blokira me. Od tada ni traga ni glasa.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ja bi bas volio da cujem pricu sa nekom forumasicom...pa zadaj sebi zadatak. Samo kad budes pricao promjenis joj ime i mjesta i ispricas nam :-)
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Ma kakvi,nema shanse tu!
Nije ta sto ti mislis al no1, ova je nenametljiva. [emoji3] Necu da kazem koja je iako nista nije bilo.
A bojankov, ja ovo sto sam pisao nisam fantazirao nego se bas tako desilo, tako da ti ne bih znao izmislit pricu sa forumasicom. A i ja postujem nase drage koleginice(nes ebat) [emoji3]
Aa sad shvatih sto si htio da kazes. Odmah da ti kazem da od toga nema nista jer me, ubijedjen sam, nijedna od njih ne moze ocima vidjet zbog svih ovih prica. Ja jesam pricao ali nijednoj nisam otkrio identitet, a djevojaka pod tim imenima ima milionima u Rusiji. Da im zivot zavisi od toga ne bi bile sa mnom [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne pricam o fantaziji nego zadas sebi zadatak da "odradis" neku forumasicu, npr do kraja januara 2020. i kad je odradis ispricas nam kako je bilo. Ali da ne bi prepoznali ko je u pitanju promjenis joj ime i mjesto kako ne bi povezali o kome se radi :-)
Mozda ne zvuci ali ja ti vjerujem u ovo sto pricas.
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Odgovorih naknadno sa zakasnjenjem [emoji3]
Sent from my iPhone using Tapatalk
Pa bas zato sto ne mozes treba da ti bude veca satisfakcija :-)
Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
Znam ja koja je to forumašica. To što ti nećeš da pričaš o forumašicama ne znači da neće ni one.
Crna Gora domaćin kvalifikacionog turnira: "Lavice" u "Morači" ovjeravaju vizu za Tokio
https://www.vijesti.me/sport/rukomet...-vizu-za-tokio
Za Savez i Crnu Goru to je veliko priznanje, ali i obaveza da u martu naredne godine budemo dobri domaćini našim gostima iz Norveške, Rumunije i Sjeverne Koreje.
Tripli, istrosi ih zivota ti da odemo na ove OI, ugosti ih da valja, pa taman spomenik pored sportskog da ti dignemo.
Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
Hahaahahahahahahaahahahahaahahahahahahahahahaahaha haaaha..
Ja sam opet sve od pocetka procitao,aooo kako se ismijah.
Brate samo si me razocarao da nisi sa maximom posao.
I ne dipr Moskva je jeftina,no se ti novcanika nisi hvatao :D
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Moskva jeftina? To jedino ako se hranis u Mc Donalds i kupujes hranu po marketima. Jedino sto je jeftino tamo je metro i gorivo.
Ulaz u bilo koju klub ti je od 20-50€, hrana skuplja x2 ili x4 kao u Birds u odnosu na nase restorane, alkohol u lokale skup, taxi nam nije uzeo nikad ispod 10€ za 5-7 km, vjerovatno zato sto je nerealna guzva u saobracaju.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Prvo spominjes jedan od skupljih restorana.Podjes i kod nas na Sveti pa isto platiis.
Taxije je prejeftin,jer gorivo jeftino.
Pice po pubova i kafuca i hrana po istim takodje.
A mek je najeftiniji na svijet.
Nego da ne skrecemo sa teme..
Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
pustite coeka da pise memoare, kakve cijene i bakraci.