Javi kako si prosao
Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
Printable View
Javi kako si prosao
Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
Sto se tice desne strane sjevera sve je cisto,osim okolnih selahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...8091eea810.jpg
Послато са G7-L01 уз помоћ Тапатока
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...2f89413fb0.jpg
niz taru kopno i vedro
p9lite
e na zb se djavoli zene
p9lite
Pg Kl.
Snijeg, kisa, susnjezica, magla, snijeg...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...e2f1909164.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...79ee721693.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...f2cc2ffe20.jpg
uh bilo je odrona sad u povratku moracom bas zivci da se upale..
p9lite
Biće ujutro do Kolasina zabave znači, samo da nema leda
Obzovica
http://i64.tinypic.com/20sg1nc.jpg
Brajici
http://i68.tinypic.com/ipz48h.jpg
Poslije karting Centra, od Ct ka Pg. tacno prije barutane dje je znak ogranicenje 50. Velika voda se kupi... mene je malo "prebacila" u drugu traku :) Pazite se.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kojim putem je trenutno najbolje ici od pg do hn?
Sent from my SM-G930F using Cafe Del Montenegro mobile app
Ja sam danas išao PG TV PG
Podgorica - Virpazar (preko Paštrovačke) - Petrovac - Budva - Tivat i istim putem nazad.
Kompletan put je SUV nema vode niti snijega po putu (ima šljake po putu ali je korektno sve).
Ima li snijega do kučkih korita?
Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Nema.
A što se čini kroz Podgoricu, kao da je ratno stanje, policija na svaki korak, zaustavljaju, pretresaju, naoružani do zuba...
Uveden policijski cas od veceras :)
Послато са SM-G530FZ уз помоћ Тапатока
Kuda mi je bolje do bd? Kroz sozinu ili preko ct
Preko Pastrovacke. Poyyy
Aaaa nece ga tico spustenim autom onuda skorijee nee ne
Onda kroz Sozinu. Poyyy
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net...58&oe=591C35C0
Kanjon Morače.
Jutros oko 7:30h ovoga bilo nije.
Na ulazu u Budvu pukla vodovodna cijev pa ima zastoja...
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...c49dcfcfa9.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...69c9392d29.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/201...5ef47781d1.jpg
Sent from my Motorola 8400
A nedavno zavrsli i napravili, ovakva nam je svaka rabota. Namjeste posao nekom svom, pa taj nabilduje troskove, 70% u djep stavi , 30% potrosi na radove koji su traljavi i niskog kvaliteta.
to je opshte poznata stvar
dugo je i trajao ovaj asfalt da se ne iskida
Asfaltirali sad neke ulice, ne sad no prije izbora. Kunemvise na par mjesta nema preko 1 cm asfalta.
Sad ce tu da se napravi uvala i rupa cijeli zivot
Kakav je put PG NK PŽ? Ima li snijega?
Gicni ga malo.
https://s28.postimg.cc/jhfobdpsd/image.jpgupload gambar
ovo do pg sa primorja treba jedno 3 sata....
Zavisi kuda?
Tivat - Budva - Petrovac -Virpazar - Podgorica malo ispod 2h voznje (po propisu).
ako te uvate plavi po tom propisu ode ti dozvola:butterfly:
p.s.jedino se onda pozovi na bizbija dako ti progledaju kroz dozvolu:star:
Zatvaraju put Pg Ct na 2 mjeseca(minimum) od skretanja za R. Crnojevica. Kakav idiotluk i bahatluk. Od cetvrtka
Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
kako zatvaraju?pa kuda ce se ic onda?
u tom slucaju bolje magarca kupit pa polako preko rijeke crnojevica kroz prirodu do podgorice....lele...:sorrow::dejection:
http://m.cdm.me/m1rpvhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/201...9f5442149b.jpg
Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
Tad ce sunce pa zato [emoji23]
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
ajmo sozino, puni kasu..
i jos sad neka stave sozinu prolaz na 4e.nema druge,nego rokaj po narodu:star: