Nijedan od njih i ne treba da igra.
Alexi jedva čekamo da vidimo leđa,Čarapić je ove sezone tu samo da popuni broj,a Nikola u žešćem kanalu sa formom.
Printable View
Ne znam ko je agent Nikolaju, ali Mega je idealan klub za njega.
Miško Ražnatović mu je agent.
Procvjetao bi tamo, ubijeđen sam.
Nego, opet se sprdnja pravi sa kartama za bitne mečeve. Samo 500 biće pušteno u slobodnu prodaju (i protiv Partizana je isto rečeno prošle godine, pa je to 500 na kraju ispalo 50). Ono što je novina i što podržavam je uvođenje numeracije sjedišta. Varvari će dobiti 400 i neće biti gostujućeg sektora. Ništa, očekujte polupraznu dvoranu i Delta city atmosferu.
Generalni sekretar Budućnost Volija Marko Šegerec objasnio je da je štampano ukupno 2.500 karata, a da će se samo 500 naći u prodaji u nedjelju od 10 sati na šaltarima „Morače”.
"Varvarima ćemo dati 400 karata, a ostaje 2100 koje će biti numerisane. Uz 1.300 godišnjih numerisanih i nenumerisanih, to čini kapacitet dvorane. Dodatnih 150 mjesta na parketu se ne prodaje. Molili bi sve da se pridržavaju numeracije. Posjetioci sa godišnjim kartama ulaziće na ulazima devet i deset. Veći dio karata je trebovan od kompanija i firmi koje pomažu, tako da će u nedjelju od deset na šalteru prodaju 500 karata. Cijena je pet eura i biće moguće kupiti najviše tri karte po osobi”, naglasio je Šegerec.
Pola ovih što će doć do karte preko sponzora će navijat za CZ :)
Znaci isto to ce bit u Evroligi ako udjemo, lijepo...
Nece ne boj se, samo su Zvezda i Partizan bitni. A ako budemo igrlai Evroligu, onda ce bit varijanta - sve godisnje ulaznice!
Za EL, ako se plasiramo, ce se lako ovo rijesit.. Sve u sezonske karte, pa i Varvari (po nekim nizim cijenama).. Ko hoce nek izvoli pa kupi..A lagano ce se nac te 4300 u PG koje ce kupit sezonsku..
Da ne bude pred svaki mec ista prica sa ulaznicama i firmama i ostalim sranjima..
Ja odavno ne idem na utakmice protiv Partizana i Zvezde jer nemam živaca da dolazim dva sata prije utakmice, a sto primjera znam da su ljudi koji su kupili karte ostali van sportskog jer nisu puštali zbog prebukirane sale. Imam godišnju kartu, ali onu nenumerisanu. Nije mi padalo na pamet da radi dvije utakmice plaćam onu numerisanu.
Bolje i to sa sezonskim nego ovo *ebavanje sa kartama svake sezone pred Czv i Partizan.
Inače, ovih 500 će bit' u prodaji ka' prošle sezone pred Partizan - 10 min otvoren šalter,50-tak karata za prodaju,pa ko zakuči.
I đe će moći da sjednu ljudi sa nenumerisanim godišnjim,zna li ko? (imam nenumerisanu)
ivanović treba da igra, isto kao i aleksa. naši momi moraju da igraju. za ivanovića se pričalo i da je prošle godine u kanalu, pa smo viđeli kako je zablistao kad se povrijedio ćapin. ne očekujem da može da pokaže vrhunsku igru ako igra 3 minuta po meču. omar je pokazao da je limitiran kad se protivnici natrpaju u reketu, a o zoni da ne pričamo kad ga je cedevita skroz pročitala. pokvario je i šut za tri. ove asistencije protiv sasarija koji igra bez odbrane me nijesu zavarale. kad je ona kesa od šihija dobijao otpatke od minuta svi ste izigravali ombudsmane.
aleksa je pokazao u nekoliko utakmica da može da fino odigra, ali je paunić bolji na poziciji 2-3. ipak to nije razlog da ne dobije niti jedan minut u zadnje dvije utakmice.
Samo nemoj Aleksu forsirat molim te, ne zasluzuje ni da igra za KK Barutana u srednju crnogorsku biznis ligu..
Kupujem dvije karte po 5 e.. Ako ko ima nek se javi na pm
Vitkovac u stilu Monte Elisa, pokusaj 360 stepeni. Stiga je do 130.. :-)
Kako vazda nadju da se raspadaju sa bacanja u ovakvim utakmicama.Jos ove faulove su lagano dobili.
Vitkovac u stilu nekog JR Smitha..
edit: ovo sad od Marjanovica je bilo za Shaqtin a Fool
Koje je drvo ovaj Rikic maloprije umjesto da unese onog beka I zakuca on masi zicer, a Dasic polako postaje crnogorski Josh Smith :D
Lici li kome Rejnolds na Brajanta :D
Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk
primjetih da Jovovic rastura engleski na paramparčad :lolblue:
Nista ako ne dobijem reputaciju za ovako dobro poredjenje :D Nego da ga ne ureknem ne igra lose.
A Jovoviceve tajm-aute treba snimati i prodavati zajedno sa suvenirima, kao dio turisticke ponude.Takve bisere nema ni u jednu komediju od anticke Grcke do Gorcila.Sta onaj coek prica, long offense, in defense go aggresive, U MESO JBT, pop out pa pokazuje mrcenom Suboticu rukama da treba da sutira kad mu nakon pika Reynolds baci loptu :lolblue::lolblue::lolblue:
Sad ozbiljno, masu ce mi biti zao ako Reynolds ne ostane i sledece sezone, pravi onaj veteranski tip igraca koji igra pametno na terenu, dobar suter, zna da povuce kad treba, mozes se na njega osloniti kad se lomi utakmica, sve u svemu igrac koji je godinama falio Buducnosti.Zasluzuje da igra u neki bolji tim od Buducnosti.
Imamo prejak backcourt i Reynoldsu i Cooku.. Obojica mogu da probiju i da stvore sebi prostor za sut a to je namrtvo bitno jer niko drugi to ne zna.. Nesto tipa kao onaj stepback Cooka, kad je promasio trojku..Znas kad ce ono napravit Aleksa ili Ivanovic? NIKAD.
Glavno je Jovovicu idemo pick sa Reynoldsom i sto posle toga ni sam ne zna... Mogu glavu dat da ni on ne zna koje akcije pravi..Da mi je da vidim toga strucnjaka sto ga je postavio na klupu Buducnosti..
Evo nas postovani gledaoci 5min proslo. Raspad
Treba li reci da je RTCG raspala kuca.
Dobro si zvao tajm aut.
kakav je jovovic ka vuk :lolblue:
Williams je komotno mogao da naruci porciju popeka iz Pecenjare dok se namjestao na ovu trojku. Hahahahahaha..Ja ne vjerujem u ovo...
Ne vjerujem u JOVOVICA, TELEVIZIJU I OVU ODBRANU SAD..
Cim nije bilo prenosa poveli su 15, kad se ukljucilo spustise ovi na 3. Neki od nas je baksuz :D
Gledaj ovih luzera
Ovaj paunic je sramota za razum
Sramota me od strucnog staba
Kako covjek sam dobija utakmicu a ovi ga pustaju da uzme onakav sut maloprije...
Kao Clay hahahaha ..E pa sto napravi Jovovic...
A publika isto se utihnula, smijesno..
Ovima treba trener i psihijatar.
Da se mi odavde pokupimo ne bi nam ovo napravili za 5 minuta.
Kad se stisne cojones..
Dje je bila publika da podigne atmosferu u trecu no su se utihnuli bili..
SEHOVIC... U stilu Jamal Crawforda ahhahahaah
Ovaj paunic je mozda nekad bio igrac, sad je retardiran