prosto da se covek zapita dje ce prije :)) ali postujem to da se bar nesto deshawa :respect:
Printable View
prosto da se covek zapita dje ce prije :)) ali postujem to da se bar nesto deshawa :respect:
eh.. imao sam deZinformaciju.. za BK
znachi u BK ne gostuje Jellena wec , Bojan Piroman.. :rolleyes:
uf mislio sam da ovo nikad necu reci ali yao mi sto ne gostuje Jellena...heheheQuote:
Originally Posted by mc_esseny
ovoga plamenka ni slusat ni gledat ne mogu (mada ni jellenu al' ajde)
Opet nista od diskoteka i klubova ovog vikenda....
A ona Virgin Hellena, jel i dalje ostala Virgin ili je neki festadjun tu umjesao prste ili tako nesto :twisted: :twisted:
AERODROMMMMMMMMMMMMMMMMMMM!!!Quote:
Originally Posted by mc_esseny
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to nam je pjesma sa ekskurzije, ahahahahhahaaa, ne mogu da vjerujem!!! :bravo:
prste ?!?!~ :lolblue: :lolblue:Quote:
Originally Posted by Alucard
ja sam0 znam : "palicu te paliti ,swaq noc i dan , dodji da te zapalim ,ja sam piroman ! " :roll: :shock:Quote:
Originally Posted by kIkICa
b.t.w. = ulaz je slobodan
:rolleyes:trebalo bi da placaju ljudima da dodjuQuote:
Originally Posted by mc_esseny
i jedno pice a ?Quote:
Originally Posted by xyana_wol|_mary
ps. zashto kod nas u bd nema electro-party'a :cry:
imamo i mi waljda neke dj'ewe !!?
swaka 4mjeseca po jedna zhurka.. eh u'erem ti se u prestonicu turizma.. :roll:
Nama je drug u busu pjevao tu pjesmu i niko mu nije vjerovao da ona zbilja postoji dok je nismo chuli...Quote:
Originally Posted by mc_esseny
:cool: :D
Quote:
Originally Posted by mc_esseny
pa iygovor im je da onda niko ne bi dolazio...u sustini i jeste tako svi se loze na narodnu muziku i to mora da im bude finish veceri kad se napiju, iako svi pricaju kao ne vole narodnjake.
meni niko ne vjeruje da ih bas u nikakvoj prilici ne volim slusati cak ni one "stare dobre" kako neki kazu...
e da ocemo li mi gledati te slike esseny postavi li ih dje
prwi post @alucard : ja ne wolim da slusham narodnjake kad nijesam connected
drugi post @alucard : shto se tiche fotqica , nijesam slikao swojim apar. wec od drugowa , drugarica ..stoga bice wecheras,sjutra MAX do kraja weekenda..
wrijedi chekati ! believe me ! :)
eh biJah ja sinoc na trgu : ako se sjecam da sam chuo koju pjesmu .. :D uglawnom bilo je massa ljudi znate ono ka' za dochek! >jedino su me ona djeca iritirala ,ali djeca 8-12god bilo ih je massu..
poslije sam bio u BK ! tamo je show bio.. bash fino ! :bravo:
wecherashnji izlazak je disqtabilan
ali Subotu 94.6% idem :p
wi izlazite li dje :p ?
a ja zalud svaku notj izlazim no nesto ... bez uspeeha :rolleyes:
doci ce i twojih 5minuta :twist:Quote:
Originally Posted by xyana_wol|_mary
Quote:
Originally Posted by mc_esseny
TESKO :mrgreen: :mrgreen:
ne bIdni newaljao :monkey:Quote:
Originally Posted by Alucard
[QUOTE=mc_esseny][B]prwi post @alucard : ja ne wolim da slusham narodnjake kad nijesam connected[QUOTE]
e a sto ti znaci ovo connected mislim u kom smislu....
geade jedan ! ;p
alkohol ofcourse ! vodka ! :cool:
jos te nesto moram pitat :)
ali ozbiljno...sto ste vi bili na onaj karneval u Rijeci vidjeh na Tv-u reportazu ali nisam provalio sto ste...meni ste licili na pregorele kokice :D salim se
ozbiljno sta ste bili, i dje je bila marija pipova nju nidje vidio nisam
brate , kad me god neko pita' shto smo ja bih to prepustio nekom drugom da odgowori :p
ali sad su me nauchili ! : znachi to ti je "Moda u CG 2010god :rolleyes: "
masa kicha , massa swega :p
p.s. Koja Marija ? Pjerotic ? :D
Quote:
Originally Posted by mc_esseny
eee ona ona....
aha moda u cg... jel moda podrazumjeva da cemo tad biti nezavisna CG ili nas takva moda ceka ako ostanemo kao sad sto smo... :p :D
da znam kako da glasam na referendum posto mi se ne nosi ono...
:mrgreen:
haha :) To ce ti bit' moda 2010 kad budemu u EU ! :pQuote:
Originally Posted by Alucard
a marija je bila sa drugom grupom koja je ishla u Sloveniju (Ptuj)
pa smo se nashli u Mozirije (prwa i druga grupa) i tu je bio neki mali karnewal..
na -25c ouuhh ! :eek:
hehehe onda je nece biti posto mi tamo uci necemo... :rolleyes:
a ako udjemo najvjerovatnije ce se raspasti sve... :mrgreen:
nego ne bih o politici...
ajde vise da vidim te slike....stavi bar onu dj hellenu :mrgreen: :mrgreen:
treba' sam josh sinoc da ih dobijem nego mi je drugarica otishla sa twojim drugom.. :mrgreen:
no comment !
Quote:
Originally Posted by mc_esseny
heheheh bojim se da ih onda ni nocas neces dobiti :mrgreen:
bar sam tako cuo :p
wecheras ocu da 'ebe oca..Quote:
Originally Posted by Alucard
sinoc sam s njom pricha !!
:lol:
tako je... nadaj se nadaj
nada posljednja umire :) hehehe
ahah
a okle tebi to da apparat wecheras necu gledat'
da nijesi ti bio sinoc s njima :p
a sto cu ja sa njima... nisam bio naravno :)
sad sam se sjetio one kraljice rijeckog karnevala...umro sam od smjeha kad sam je vidio i cuo...prica kao da je 2 litra vrele juhe progutala...hehehhee
:p:P
ahahahahahahhahahahahahh :lolblue:Quote:
Originally Posted by Alucard
ja je nijesam widio.. odmah sam se otisnuo sa mjesta dogadjaja kad smo izwrshili performance :D
mozeeemo li se vraatiti malo :) temama bleah jel bio ko u u u Bk sinoc
???
ewo obeca' sam par slichica :
Location : Rijeka !
http://img207.imageshack.us/my.php?i...22503225nv.jpg
http://img207.imageshack.us/my.php?i...22503239ze.jpg
http://img207.imageshack.us/my.php?i...22402933ys.jpg
bice josh owija' dana :p
cheers !
ewo mog omiljenog dogadjaja
ali nijesam znao da je owako mutna :mad: :mad:
owo desno su baklje samo da znate ;)
http://img129.imageshack.us/my.php?i...22403208fa.jpg
wanted...imas li vise slika od ove legende...
STRIKO MITAR nas idol mi se njemu divimo do imbecilnosti apsolutne
ahahahh , striko je najjachi kralj.. kako bi ushli u koju drzhawu Hrwatska/Bosna/Slovenija reka' bi da ima neke krwne weze s tom drzhawom :lolblue: , pa je nabachio kapu "hrwatska sa shahownicom" :p
loodack !
ewo i wideo clipa
Location : Rijeka (poworka)
http://rapidshare.de/files/14736104/P2250324.MOV.html
cheers !
hahahaha ovo moje drustvo mu je kupilo tu kapu kad su u Dubrovnik bili....Quote:
Originally Posted by mc_esseny
Lik je najveci...
Nakon detaljnog pregledavanja slika i videa ja i dalje ne mogu da ukapiram sto ona maska predstavlja i kako je iko mogao da dodje na onu ideju da se to tako napravi....iako pise moda u bd ne moze se povezati....
Moram vas kritikovati, bas vam je bzvz maska bila...mozda jeste originalna ali je veoma glupo napravljena...
jedino sto je STRIKO bio sa vama... hjehhehehe
ali eto pokusali ste nesto...
ja neznam da sam ja ikad reka' da je dobra maska :p
1st- massa teshko za noshenje
2nd- loshe uradjeno /shiwenje,lijepljenje
3rd- absolute bad idea :rolleyes: