I ja! Tako ih ovaj moj nosi. Cak i leti. Kupih mu jednu kratkih rukava malo strukiranu (muski) sto dovede do moje uvredjenosti njegovom izjavom da je mrzi i da je obukao zbog mene samo. I to je bilo to. :)
I nisi jedina, taj "novi" modni stil da su muskarci utegnuti mi je stvarno isfeminizirano i ljigavo malo. Pogotovo donji deo.:burp:Voli kad izgledaju kao da se nisu preterano trudili i mrzim zalizane kose. Eto.

