Izostavio si NIGHTWISH koji je jako dobar (i mojoj majci bi se svidio :D ), za moj ukus bolji za komad od THERIONA , THEATRE OF TRAGEDY koji ima album AEGIS za koji mislim da je neshto najljepshe shto sam chuo ikad u zivotu , novi bend LULLACRY , LANA LANE, LIV KRISTINE (ex Theatre of Tragedy) (pjesma In the heart of Julie je loodilo)...Quote:
Originally Posted by spiritchaser
Ewo par sajtova tih bendova (gde devojka je glavni vokal inache)
http://www.megatherion.com/
http://www.nightwish.com/
http://www.theatreoftragedy.com/
http://www.livkristine.com/
http://www.lullacry.com/
