hAHAHAH trile just got famous! Zna li cika Veso sto mu se radi iza UDG_a ? :)
Printable View
hAHAHAH trile just got famous! Zna li cika Veso sto mu se radi iza UDG_a ? :)
sto je ovo, nema vise klipa :D? ko je zaprijetio da se makne :D ?
valjda forumas tatin_sin.
Tako mi rekose kad sam zvao.
Vele da se predstavio kao Savo Bacic iz Budve
Ovo je neko sa foruma radio, trile se nekom zamjerio :)
a ne vjerujem vala da mene neko ne voli..
bas sam prijatna osoba i tako to.
Sjeti se koga si obrijao poslednji put? Ostalo mu krivo sto ti je spulje gledao tuzno :D
Boban sa TRITRIPET.
pf, kakva glupost :)
Opel Astra 16V Coupe - Voze neosigurano vozilo
ovo se ja mislim odnosi bas na bertone model...jer je jedan od slupanijih modela tamo, zato sto ga uglavnom vozi neizivljena omladina
Ali fora je sto su podaci uzeti od osiguravajucih kuca, dakle to je uzeto od uzorka koji je prouzrokovao uglavnom udese...
Opel tj Vauxhall ima fabriku u englesku, i tamo najvise ima astri, zafira i tih sranja...a posto je uzorak od udesa, uglavnom udese izazivaju sportska auta, zato su u spisak GTI, S3.... i auta kojih ima dosta a jeftina su tamo (zafira DTI)
Što bi sa hondom NSX koja je bila u PG, je li još čitav taj auto ?
U PG, warm and dry.
mislis dvije crvena i crna ;p
crna=mat bijela :p
Prvih 15 sec klipa SICK!
http://www.youtube.com/watch?v=b2Fah...eature=related
Postavljao sam taj klip na crach. Zamalo. Stvarno je ovaj retard dje je auto ostavio :D
Kako mu je dobra frizuuuura!
760 gr...
jeli istina da je uvedeno vanredno stanje da se ne moze vozit kroz PG?
истина
http://www.vijesti.me/vijesti/bentle...i-clanak-60146
auuuu kakvo smeće!
Joooooj, pogledaj zadnji dio... :(