ja da razmisljam glavom, to znaci da imam familiju i uozbiljim se , samo u akorda bi mi se vozili, ka igi pametni sto je uzeo, rajet totalni
Printable View
ja da razmisljam glavom, to znaci da imam familiju i uozbiljim se , samo u akorda bi mi se vozili, ka igi pametni sto je uzeo, rajet totalni
Sjetih se jos jedne: "Cujem, poceli ljudi da se hvale na Japance" :D
Kad sam se pojavio na forum, 2003-e godine, za malo sam dobo ban kad sam rekao da su najbolji.
Ne znam za sveukupan kvalitet kola ali motori su im strano dobri... Između ostalog iroko i dugotrajno iskustvo... Od 50 do 5.000 ccm, od 2000 o/min do 20.000 o/min
Slazem se. Ima onaj 1.6 Hondin, ja mislim da ide milion bez otvaranja, a ima nepunih 1600 kubika.
http://farm5.static.flickr.com/4120/...6d3e4ec6_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4096/...5bb58b34_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4115/...758cde43_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4075/...4fa38ca6_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4139/...a97cfec7_b.jpg
http://farm5.static.flickr.com/4100/...0297a903_b.jpg
General gume????
never heard...
Ja sam vidio u USA te gume, i mislio sam (i cuo) da su katastrofa.
Stavljeno radi iživljavanja, vjerovatno se mjenjaju kao čarape između driftanja...
Ovo je auto da ga parkiras u dnevnu sobu i samo da ga gledas
Kazu da je honda ukrala dizajn od nissanovog koncepta koji nikad nije usao u proizvodnju.
http://detointernational.com/blog/wp...9/08/66663.jpg
http://www.blogcdn.com/www.autoblog..../11/mid4_2.jpg
http://gazoo.com/G-Blog/UserData/Com...b8a14b24eb.jpg
to je ono bitno.
http://www.youtube.com/watch?v=6For1...eature=related
koncept je iz 87g,4wd 330ks lsd
http://www.youtube.com/watch?v=jWzJSPUu-gI
The Jaguar XJ220 and the Acura NSX also look similar. You should morph these two as well.
Alfisti ili ne, razlecela se radilica.... e sad...jel zato sto ja vozim alfe, i nijednoj se nije razlecela radilica...pa sam ljubomorno razvalio VTI da bi pricao po forumima kako nista ne valja...
A Seleniju ne diraj, zna se dje se to, sipa, sigurno ne u mixere Or any other random kitchen appliance :)
P.S. Imash odje vlasnika ponosnog jedne VTI, pa nek ti kaze kako je zadovoljan....
Sa motorom nije imao problema.
Moxda zato sto je presha sa njim ukupno za 2 godine 2000km :D
Ne, ozbiljan sam sad...nudjena mi je prije godinu prelude 2.2Vti isto radilica okrenula, na vec treci motor u taj auto, dal zbog ulja ili cega pojma nemam...ova kod mene 1.6Vti, isto radilica....
Frende, ali priznaj da je to BOG malih motora, ever.
Ne znam, pricaju tako, zbog toga i zbog nekih reshenja za tuning je i zavrshio kod mene...kad je sklipom vidjecemo koliko snage trpi preko te 160 i kusur ;)
smijesan si fabia sad zaisto sa tom izjavom .......................