Gledao sam Amaroka na sajmu u BG ali ne vidjeh cijenu...nesto me nije zanimala jer mi se ne svidja nikako...
Printable View
Gledao sam Amaroka na sajmu u BG ali ne vidjeh cijenu...nesto me nije zanimala jer mi se ne svidja nikako...
gledao sam u Auto Bild test Amarok-a i cijena je bila oko 30k...sto znaci BiTDI? 2.0 BiTDI mu je oznaka bila
biturbo tdi :D
ao jbt...
142 kw - to mu dodje skoro 200 ks
i 400 NM :D
to + dsg = banja
ako je neko imao iskustva ili ako neko zna: koliko moze da trosi touareg v10 5.0 tdi ?
15-25 litara.
procitah nedje (tj na dosta mjesta) da trosi nedje oko 10-11l na otvoreno 17-20l kroz grad
fabricki pise:12,2 l/100 km kombinovano
16,6 l/100 km gradske
9,8 l/100 km otvoreno
E, i za 6.0 V12 TDI kazu da trosi 13 prosjek, a istina je da trosi 18, ful normalne voznje.
trosi taj tuareg preko 20 kroz grad jos pogotovo ako se stiska ali i ideee.... :D
malo stiskanja?to auto ne moze da se vozi bez stiskanja to u sustini nije stiskanje nego rezim rada haha kroz grad nafte 25 ko jedan
mozda trgujem jedan takav uskoro pa zato pitam.. znaci otprilike 20l kroz grad.. ne vjerujem da na otovreno prosi preko 10-12l do 2.5-3k obrtaja
LOL
Bogme na otvoreno minimum 13, i to na 1700 rpm.
Zasto bi njega vrtio na 3000?
mislim krstarenje po drumu,mislim, mislim :)
gledao sam snimak na youtube ide 200km/h a trenutna potrosnja mu je 20.(nesto) konstantno, pa sam zbog toga pretpostavljao da ne bi trebalo da ide preko 12l na otvoreno...
Po meni gospodska voznja - imas monstrum masinu ali vozis polako, pa cak i kad te pretice polo ili gjnof 2..das mu samo kad je tebi cef a ne da bi te gledali drugi..
gospodaris drumom - ti to znas, a zna i onaj iza tebe kad procita V10 :D
Servis 2000e totalno neisplativ auto ,troši tonu ,nista specijalno ne ide ,registacija milion evra , gume gazi nemožeš 15 000km preći sa njima ,radi kao trktor i na kraju zaključak: Dobar auto za izbjegavanje..
VIERI je totalno u pravu. Jedino je mozda bolji za neko furanje. Ko zivi od toga [a poznajem ih dosta] nek im je prosto onda.
3.0tdi je mnogo pametnija kupovina, cak mi se svidja.
Po meni taj auto je za ljubitelje kamiona, sa njim možeš povuć boinga 747 uz male dorade http://www.youtube.com/watch?v=lhk3VRtU5Dk . A s obzirom da na naš aerodrom ne daju da im vučeš avione po pisti ne znam što će ti... Ako hoćeš snažnog džipa kupi toureg 4.2 benzin pa mu stavi plin, trošiće ti u eurima kao 3.0 TDi ili 4.4i x5 po meni najbolji izbor.
ili samo ovaj sto ima para i puca mu ckura za servis od 2k jura ;)
Taj ko ima toliko para uzece nesto bolje od prevazidjenog Tuarega.
Kako mi nijesu jasni ljudi koji uzmu GL 320cdi. Druze kad imas za GL imas i za 500!!!
Ne ide, stvara osjecaj da ide iskljucivo zahvaljujuci obrtnom mnstruoznom.
Kocnice su katastrofa, pregrije se zacas.
Bolje Rang rovera