Jel istina da je najblje iz jutra sipati gorivo,dok su manje temperature pa je gorivo gusce :S ?
Printable View
Jel istina da je najblje iz jutra sipati gorivo,dok su manje temperature pa je gorivo gusce :S ?
Ovo treba pitati one iz mythbusters
za 7 dana gorivo 1.50e benzin
ja sam cuo 1.89e
aj sa srecom........ ne znam sto su cekali ovoliko majke im se na***em...
ja sam čuo da će država opet da ukine akcize i da će gorivo opet biti ispod eura ali mislim da je to bio vic ;-)
A spuštiće ga pola centa i onda će to bit glavna vijest na dnevnik.
Zar gorivo nije pojeftinilo na svjetskom trzistu? Ne nesto previse ali valjda dovoljno toliko da ce biti pojeftinjenje...
Mozda pojeftini sa 1.34 na 1.30 ali to mi nista ne znaci,to dodje oko 30-40e ustede na godisnjem nivou ko prelazi oko 10 000km. :lolblue:
Sve preko 1e je mnogo.
ma sta vam je,da padne barel i na 40$ ova bagra ovamo bi ga spustila svake druge nedjelje po 2 centa.
sjetite se 2008 god. jesen kad je naglo palo gorivo sa 150$ na 50$ nisu bili tako efikasni tako brzo da mu spuste maloprodajnu cijenu,kao sto je sad znaju dizat:mad:
u Venecueli litar nafte 3.5 dolarska centa :) Ugo, Ugo... :)
A u Libiju stanovnistvo ne placa gorivo.
Barrel ide gore...10 dolara za 7-8 dana.
Jos osam dana i benga na 1.40.
P.S. Martine, onaj sto vozi 320i wannabe M (sto sam mu makao spojler...) sto je psovao sve vozace na plin i td. ..., sad bi da ide u BG na ugradnju plina...
Bogami cu morat i ja brzo na tu ugradnju plina izgleda :)
Stvarno? Bez zajebancije, za 7-8 mjeseci?
21 000...jao...
Vozis vise od mene.
zato ce i njega ova bagra koaliciona bombardovat,kao i brata Gadafija:mad:
sve u ime US "demokratije"
bice ona stupidna prica,diktator bla,bla...
poslace nekolika CIA operativca da malo naprave frku i onda pocinje...
kako nama nece jedan Chavez doc,3.5 centa litar,respect
od kad postoji autogas u prodaji cijena mu je uvijek bila odprilike 50% cijene benzina, poslednjih godinu dana kod nas u CG i malko više ali se nikada ne može izjednačiti nitii biti približno cijeni benzina jer je proizvodni proces mnogo jeftiniji tj nema ga već se samo prikuplja iz zemlje i distribuira :-p
Ma toliko imaju plina da su cesme otvorene svaki dan, a ovaj mi prica o nekim cijenama tamo.