:) zna li onu od srecka savovica - nisi ti san? :p
gashica...
Printable View
:) zna li onu od srecka savovica - nisi ti san? :p
gashica...
Dunjica razbojnica. :razz:Quote:
Originally Posted by Sidewinder
Ovo je moja mala pufnica Boni :) :)
Dobila sam ga prije petnaestak dana kad mi je pobjegao jedan mali pas shto sam ga nashla na ulici... :(
http://img421.imageshack.us/my.php?i...mag00024am.jpg
Kad poraste bicje ovakav :p
Attachment 2330
sladak je skroz
ooooo meni je takav vuchijak bio kad sam ga tek dobila..vecja glavica i shapice od cijelog tijela:)))mmm obozhavam puppies:)) spavali po cijeli dan?
Da, kao beba je samo spava i jede :)
Izigra se nekad dobro,iskache i odmah zaspe ;)
Hwala cerro :)
lijepi ste oboje ;)
..joke :) stwarno je presladak kao puffna :mrgreen:
Love is in the air :mrgreen:
HahahahahQuote:
Originally Posted by Igi
Jes kako provuche ono oboje ka da nece ;)
:oops: :oops:Quote:
Originally Posted by Nikollaki
da nijesam htio ne bi' ni reka'
:mrgreen:
__________________
/oFF bilo je chishcenja owdje a ? :)
Znaci ovo je "TOFY" (majne dogenzi) mjesanac
Terijerahttp://www.blogger.ba/slike/3753.43170.jpg +http://housyu703.smile53.com/_picture/icon/sex/sex.gif ŠI-CU http://www.blogger.ba/slike/3753.65829.jpg =
Hhahahahahahahahaha......................
BOKI bash je sladak,moja komsinica ima ovog shi-cu i maltezera ;) :)
imam dvije macke i pokusacu da stavim slicice valjda cu da umijem
imam dvije macke a nekad sam ih imao i vise.... sad imam ovu veliku sarenu i zove se sara i ovu bijelu sto ovako ludo spava i ime joj je asija
http://www.cafemontenegro.com/forum/...1&d=1141237929
http://www.cafemontenegro.com/forum/...1&d=1141237929
http://www.cafemontenegro.com/forum/...1&d=1141237929
http://www.cafemontenegro.com/forum/...1&d=1141237929
izvinjavam se moderatorima malo sam nevjest valjda nece biti problem (:
e ljudi ako neko ima ili zna nekog ko prodaje persijsku macu neka se javi na [email protected]
HVALA
Ovo je moj Kosta.
Nemojte da ga zayebavate jer je prehladio danas, sve kija.
gaga ajde ponovo nema slicice
meni ima...
ali evo.
samo mi pise attached thumbnails ali dobro nema veze :p
Problem je do tebe poshto se slike vide a ti probaj odje da nadjesh rjeshenje tvog problema http://www.cafemontenegro.com/forum/...ad.php?t=15446 :p
Quote:
Originally Posted by Nikollaki
Hvala puno rijesio sam problem :mrgreen:
ako ja shto owdje razaznajem 'ebite mi..Quote:
Originally Posted by GAGA
trudim se ali neshto.. :p
:D:D:D ma slatka pticica,ali cini mi se da ima zuticu:rolleyes: povedi ga na pregledQuote:
Originally Posted by GAGA
a geotice zhut i rumen u obraze:) :) :) :)