Originally Posted by
Lapis Lazuli
To nerazumijevanje i nedostatak osjećaja ljubavi baš i nisu budalaštine.
Ne znam ni zašto se odustajanje tumači kao nešto negativno, kad se ljudi i odnosi mijenjaju, i nema potrebe ostajati negdje gdje nešto više nije ono što želimo, ili smo mislili da želimo.
Više bih rekla da je neodustajanje problem, jer ljudi često gube vrijeme čekajući da se desi nešto loše po mjerilima okoline, kako bi otišli iz odnosa u kom odavno i nisu, umjesto da samo budu iskreni prvo prema sebi pa onda i prema drugom.
Sent from my SM-S23 using Tapatalk