i dalje nikako da objasniš kakve veze imaju post i prijetnje oko ubijanja Crnogoraca od šefa ti?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Printable View
Tripković podržala Radojičića i Evropski savez: Radojičić je glas razuma u buci i površnosti
https://rtnk.me/politika/lokalni-izb...oogle_vignette
Je li ovo dijaspora?
Zove neko danas, kaze: Zdravo, Darija je iz Za Buducnost Niksica, prije svega da se zahvalimo na dosadasnjoj podrsci tokom svih ovih godina
prekidoh je sa: nesto ste pogrijesili, nemate vi moju podrsku, ja sam apolitican.
nije prvi put da se desi i da im kazem, ali sta ces…
ovakvo idolopoklonstvo nema ni Vučić. al ako je dobar ovima iz evrope sad, ko smo mi da tu sudimo nešto.
https://x.com/mjesecu083/status/1907495975716814884
10tka kad si prijetio Crnogorcima ubijanjem, to je zaboravila.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Desetka za uvaljivanje na drzavnu sisu.
5.000 zaposlenih!
Kakvo ulje na platnu!
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5ffab7f1e7.jpg
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f592380ea7.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...f3d24f901b.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Došla mu je kao vrh čiode [emoji625]
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Kovačević: U Nikšiću se tako dobro živi da se i Milo Đukanović vratio
Legenda :)))
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
nikako da nam saopštiš povodom prijetnji Crnogorcima od strane tvog šefa? jel toliki problem priznati da se slažeš?
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ко је овај Радојичић испред Европског савеза у НК?
Ово су избори за и против Мила Ђукановића, вели Шубара
Е па јада овога. Пропало се вала са изборима.
Miting ljaljaša uNišić
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...ec452ffee1.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne mogu da vjerujem, imaju i neuhranjenog ljaljasa, kako odudara na ovu sliku.
Primaka im se neuhranjeni na ulicu.
Nada se popecima.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ko je taj,ovaj u farmerice-helanke...?
Batrićević podržao Radojičića: Vjerujem da ovaj put izbor nije težak, jasno je ko nudi put ka dostojanstvu, dijalogu i razvojuQuote:
"Ivan je čovjek znanja, mjere i integriteta — neko kome je istinski stalo do grada i ljudi u njemu. Siguran je, kaže, da to prepoznaju i njegovi sugrađani i sugrađanke", istakao je Batrićević.
https://www.portalanalitika.me/clana...logu-i-razvojuQuote:
"Zato vjerujem da ovaj put izbor nije težak. Naprotiv — jasno je ko nudi put ka dostojanstvu, dijalogu i razvoju. Vrijeme je da se Nikšiću vrati sjaj, ali i nada u bolju budućnost. Zato čvrsto stojim uz Ivana Radojičića. Njegova kandidatura nije samo politički čin — ona je poziv na odgovornost, na zajedništvo i na obnovu povjerenja u ono što Nikšić može da bude", poručuje Batrićević
Боље да га је подржао да почне да иде на посао.
Годинама се не појављује.
Kako neko može da se ne pojavljuje godinama na posao? Što ga nijesu otpuštili?
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Jer bi onda jos neko od,njihovih" morao kući
Sent from my iPhone using Tapatalk