Aooo đe me nađoste sa ovim, poručih odma 2 komada, ubiće me žena kad stignu [emoji38]
Sent using Tapatalk
Printable View
Aooo đe me nađoste sa ovim, poručih odma 2 komada, ubiće me žena kad stignu [emoji38]
Sent using Tapatalk
Dajte te linkove odakle porucujete da je provjereno...
Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
https://a.aliexpress.com/_EGVxc1J
Sent from my SM-S916B using Tapatalk
Mogli ste bez ove posebne teme za ove igrackice jer sad i ja moram nesto naruciti pa da se sklapa kad se dodje kuci :)
Odlicna ideja da se onako stavi na neki drzac pa na zid u sobu okacit.
Vala baš, a i tako tražim neke dekoracije za stan. Moram ženi naći Deloreana ako imaju :)
Послато са Mi Pad 6 помоћу Тапатока
A nema nista na popuste sem auta tih, par modela. I ja sve trazim sto drugacije...
Imaju ali je skup.
Idi na ckmodelcars sajt i tamo naruci Deloreana, kao sto sam i ja :)
https://ck-modelcars.de/en/l/t-suche...suche=delorean
Sent from my RMX3760 using Tapatalk
Kupuje li ođe iko igračke đeci? :D
Samo ženi ;)
Sent from my RMX3760 using Tapatalk
Viđeh i Hogwarts ispod 30 EUR, jes da je smiješan pri Legovom ali valja te pare da 'ebe oca. :)
https://vi.aliexpress.com/item/10050...Cquery_from%3A
Mozemo kod mene u garazu :p
Naručio sam Deloreana 1800+ dijelova i lightning kit za njega, još da nađem neki "akvarijum" ili kako se to zove.
Sam auto ima tri načina da se sastavi, tj. tri konačna izgleda, prati evoluciju auta iz filma.
Ovako bi trebalo izgledati sklopljeno u jednu od varijanti i povezano.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...876d94c5fb.jpg
Послато са Mi Pad 6 помоћу Тапатока
daj link
1872Pcs Back to the Future Time 1:12 Machine Compatible 10300 Building Blocks Technical Car Bricks Construct Birthday Toys Gifts
https://a.aliexpress.com/_EIZMXFX
LED Light Set For Creator 10300 Back to the Future Time Machine Racing Car Building Blocks Toy Only Lighting Kit Not Model
https://a.aliexpress.com/_EyCGXfP
Послато са Mi Pad 6 помоћу Тапатока
https://i.ibb.co/kx9q96k/IMG-20240927-090356.jpg
https://i.ibb.co/DbFjg0c/IMG-20240927-090536.jpg
https://i.ibb.co/nC6xSPs/IMG-20240927-090722.jpg
https://i.ibb.co/wLtjmJC/IMG-20240927-091017.jpg
Opet po euro, ova 2 seta su nesto okl 20e kostala. Stiglo za 10-15 dana.
I ja 16. poručio, juče poruka da je stiglo na poštu, danas ga preuzimam... :D
Ako ko bude imao dva ista lista sa naljepnicama za Porschea nek se javi da kombinujemo :)
20. Septembra poručen porše, danas stigao u CG [emoji56]
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Kacite te linkove narode, ne budite na kraj srca, nijesmo sa Carine :D
p.s. u zadnje vrijeme, da ne ureknem, mi vecina posiljki sa ALija stize za 15tak dana
3-4 puta je okačen za poršea, prelistaj malo da ne kačimo i 5. put :D