Posto ce ta "poruka" nesto da promijeniii...
Zato nam je toliko stalo do te rezolucijeee...
Zamisli kad postoje ljudi koji misle da ce se Rezolucijom poslati poruka koja ce imati nekog efekta.. Zamisli ti tooo?!
Printable View
Posto ce ta "poruka" nesto da promijeniii...
Zato nam je toliko stalo do te rezolucijeee...
Zamisli kad postoje ljudi koji misle da ce se Rezolucijom poslati poruka koja ce imati nekog efekta.. Zamisli ti tooo?!
Ostah dužan kolegi koji je pitao koja je svrha rezolucije kad naš državni vrh ne negira genocid. Prethodni ministar pravde ga je negirao, ministri iz sadašnje vlade ga negiraju plus predsjednik skupštine. A malo li su puta veličali Mladića i družunu.
Inače je potpuno nebitno da li naš državni vrh veliča zločince ili ne, nismo mi predložili Ujedinjenim nacijama rezoluciju. Kad je već predložena, naše je bilo da se izjasnimo da li je podržavamo, da li smo uzdržani ili smo protiv nje.
Opet je to nelogicnost, izdvojeni su iskljucivo vojno sposobni muskarci iz grupe koji su isli sa zenama i djecom. Ne opravdavam sto su ih poubijali ali to razdvajanje se moze razumjeti sa vojne strane jer je to primarno civilna kolona. Sto opet dovodi do toga da je u pitanju ratni zlocin a ne genocid.
Da viđu kasnije sve momente nesuđenog direktora BIA (Marka Đurića) evo ga ka u ulozi James Bonda ali u izvedbi Mr.Bean-a ovo je prajsles.Kakav pogled ako ne postane nakon ovog poduhvata direktor BIA to bi grijeh bija.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c5b5820e24.jpg
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Ti ovo u ime bosnjaka prijetis, nisi vise Crnogorac? :D
Ja bas ne vidim problem u tome da rs dobije autonomiju, taman kao Kosovo, kad ne ide referendum pa svako svojim putem. Evo cg se osamostalila i to je pravi potez bio, steta samo sto su kriminalci to iskoristili da naprave privatnu drzavu.
Napunimo srca za večerašnje okupljanje uz veličanstvenu ikonografiju sa jučerašnjeg skupa:
https://i.postimg.cc/G37bqzLr/Screen...referendum.png
https://i.postimg.cc/WzHjzpWt/Screen...-23-151005.png
https://i.postimg.cc/QxvhrtKy/Screen...referendum.png
https://i.postimg.cc/vBGGSNx8/Screen...-23-151317.png
https://i.postimg.cc/5tBxgV0k/Screen...-23-150937.png
https://i.postimg.cc/25DYVKwd/photo-...3-09-56-43.jpg https://i.postimg.cc/jj4bN4gp/Screen...gle-Search.png
https://i.postimg.cc/XJ1tcHwz/dji-fl...2-1024x767.jpg
Evo ga!
Mogu zamisliti ovako nekako:
Nemoj da plačeš šefe,malo ću da te tapšem a ni to nije dovoljno evo ti zagrljaj i nemoj da slinišnasrspku zastavu imam maramice ponio sam za ovi slučaj.
A ono znamo obojica da će tako biti no što si se uživio u ulogu.
Da nema ovog Marka Kraljevića mislim Đurića trebalo bi ga izmisliti.
https://x.com/v_merima/status/179366...DBWf6phzg&s=19
Poslano sa mog CPH2135 koristeći Tapatalk
Opet srljate sa velikodrzavnim projektima. U propast. A znate li kako su vam muslimani iz BiH kivni i da jedva cekaju da vam ovako nesto padne na pamet? [emoji2] Znate li da se genocid i silovanje majki i sestara ne zaboravlja? [emoji2]
Sent from my SM-A556E using Tapatalk
Pusti ti mene, ja ne pricam u prvom licu kad su ova zbivanja u pitanju. Ti pricas. Kao da si akter, u najmanju ruku...
Pa nam pojasni onda. Totalno se ideoloski razlikujete. Nikad necete biti na istoj strani, niti istorije, niti buducnosti. Uvijek rogovi u vreci. Te nam onda pojasni.. Odakle tolika ljubav? Ili mrznja? Sta je? Zasto ne dozvoljavate da se taj narod odvoji?
Da je normalna vlast u Beograd,Srbija bi glasala "za" a ne da bude u koš sa Sjevernom Korejom nego kako to objasniti javnosti koja nije ni pročitala rezoluciju.
No dobro,sad će izbori tamo moralo se tako jer je većinu naložio sa onim lažima što u rezoluciji ne piše "mi (ni)smo genocidan narod" pa bi ispalo da ipak jesu i da je to on izglasa.Eto tako.Cio Beograd je pod tim parolama,o smećima medija da ne govorim i ona poruka na kuli ka da je "hakovana".
Ko shvati shvatiće,ko ne shvati nikad shvatiti neće i tu se ne treba prećerano truditi u pojašnjavanje jer je to teška ignorancija.
Ovo si dopisao...
A tooo jeee?? Ti svojatas tu teritoriju, kao da je vasa?? A tooo su pretenzijeee... Znaci, jednog dana da se to "dovede u red", a?
Ili imate namjeru da pustite da Srbi dovijeka drze tu teritoriju i takva vam treba, kao srpska teritorija? Sta je?
O glupe teme...
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Iskreno, mislio sam da su podnosioci rezolucije "obezbijedili" makar polovinu glasova!
Eto se zavrsilo glasanje ajde sad pod kljuc ovu temu, nema potrebe razvlaciti je kao zvaku...a nista pametno niko ne napisa...
Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
Rusija.
-> najjače je njemci pobili po^ svijeta i zalažu se za rezoluciU. :joy:
https://i.postimg.cc/xdbqrY6L/Screen...732-Chrome.jpg