I ponovo neko iz "Ferala"...
Stvarno su dosadili vishe! :D
Printable View
I ponovo neko iz "Ferala"...
Stvarno su dosadili vishe! :D
bilo je i podgorichana i guzhve(sto je apsolutno normalno)i bash sam bio u elementu -muzika,:dring: :dring: :dring: ,narod,sve....negje do 4:30h.bilo je fantastic kao shto je i bilo ochekivano,tako da sam i ove godine u potpunosti zadovoljan
evo par slichica...
main stage : :grin:
http://img373.imageshack.us/img373/1...00656az.th.jpg
http://img373.imageshack.us/img373/9...00520xr.th.jpg
&fireworks
http://img363.imageshack.us/img363/8...00571vh.th.jpg
http://img373.imageshack.us/img373/8...00594tk.th.jpg
http://img373.imageshack.us/img373/9...00603lk.th.jpg
http://img373.imageshack.us/img373/5...00648pn.th.jpg
evo i da napisem da je i meni bilo bajno :) bila sam kod skorpiona i bila je ekstra atmosfera a stvarno su podgoricani bili najbrojniji i najbucniji :?
cini mi se da je ove godine bilo najmnaje ljudi u zadnjih 5-6 godina... a moze biti da nijesam u pravu..
pobijedila je barka na kojoj je bio predstvljen trg u veneciji, mada to vec do sAd vjerovatno znate ;)
meni je bilo ljepse za karneval ili kako to vec zovete... :)
pa kad si za bokeljsku bio doma, bolestan ;-)Quote:
Originally Posted by [azzo-kSv]
Meni je bokelska bila ok, mada sam se za karneval bolje proveo.
Jos uvjek ostajem pri ideji da se organizuju Liberty days.
a wrh ste maje mi... :D
ja nisam ni bila na karneval-zapala sam:(((
a na Bokesku sam izasla oko 1am-wrhunski mi je bilo!!!! :dring:
kako se pripremate za New Year?
zna li se hoce li biti sto kroz grad?
Za Novu kao prosle godine kroz grad sa drustvom samo sto ce ove godine drustvo biti i vece i jos opustenije. O yeah.
ja cu se potrudit da napravim sa drustvom neku VIP zurkicu... :D
ovdje ne hvali K jel da? ;)Quote:
Originally Posted by [azzo-kSv]
a fala bogu da ce bit :DQuote:
Originally Posted by beba#
a za NY ne znam dje cu ni kako cu....sve neki planovi oWo oNo pa ne znam sto ce na kraj ispas' :)
Ako ja znam dje cu za novu Bog me ubio.U pg je valjda Dino merlin,a u Kotoru gradu valjda nece biti nista na trgove ali zato su tu kafici i sta ce ti bolji provod od toga.:)
Prvo Kotor, pa onda Jahorina :p
ee odluceno je...za NY pravim(o) VIP party extraaa :evil: :D
Gdje,ko,kako?
U 18h vaterpolo, u 19h otvaranje karnevalskih svechanosti.
Danas nam nece bit dosadno. A ni sutra! ;)
Sutra u 19h na pjaci od kina je papalada "ala maka" (za dzabe).
Manifestacija koja je godinama jako dobro pracena od strane kotorana, mada nije ni chudo.:-D
a ne ono..kad ljudi dodju da se nazjedu i napiju vina :)
Nashi veslachi na danashnjem takmichenju bili 1.
Chestitam!
Kako vam se ucini karneval?
Najjaca maska je bila 1eur.. :mrgreen:
Mika je do pozorista skupila jedno 50-60 eura, pa se ti cheshkaj... Izgleda da njoj od danas Nova Godina pochinje sa karnevalom ;)
Nek su joj nazdravlje..
Momak imas jedan eur?
Najbolje je bilo kad je prolazila maska, izdaleka se vidio samo 1 eur, a narod okolo svi se smiju, sta vam je ljudi, a kad ono mika ispod..
Karneval je bio super:!: ;)
:respect: