Koristim 68vip paket u kojem imao neogranicen net(bukvalno neogranicen) jer u ugovoru i uslovima stoji da se preko 1,5gb ne naplacuje nista. Ima mjeseci kad sam po 20gb imao protok i nije mi smanjivana brzina ali sad ovaj mjesec kad sam 2 puta usao preko preko kartice da vidim nesto brzina mi je spora i na moje pitanje u mtelu su mi rekli kao dostigao sam limit pa su mi smanjili brzinu. A znaci sanse nema da sam potrosio ni 100mb ovaj mjesec jos uz to mi je neogranicen net,kome da se zalim i kako? Bio sam u poslovnicu radnica mi kaze nista do sledeceg mjeseca dok ne dobijem racun,jer nemoze da se uzme listing.

