@Ladybird samo za tebe :p
http://www.youtube.com/watch?v=UAOxCqSxRD0
Printable View
@Ladybird samo za tebe :p
http://www.youtube.com/watch?v=UAOxCqSxRD0
Da ti drzim, celo dok povracas? :)
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...9zsKj2sH3QMJcB
Jedna želja manje.
Ispunjena je.
:D
Srećna.
Vazda li mi je po minimum 15 tabova otvoreno u pretraživaču, šta je ovo. Još kad otvorim pet novih u roku od par sekundi pa se začuje neki ton, tad sam zbunjeniji od dva ludaka u buretu.
Taman sam htjela da recem kako jednome mangupu dugujem veceru ako postanem direktor, kad se upali alarm od kola kod komsije :D
Pa to je znak da stvarno dugujes :D
Mislis? Ali to je alarm od komsije, to nema veze sa mnom... :D
to su znakovi po onom sistemu " ili grmi il' se zemlja trese, ili alarm od komsije zveci...." :)
Jedna je lady, a jedna je bird :)
Rekla sam mu da spremam ribu ...sad nek se dvoumi,da li postim ili se depiliram....
E kako ih produciramo... Tito i Ja.
smatram da imam potencijala da naučim da skijam ako sam nekad koristila sličuge :distant:
e da...kiti se jelkica
I tako vam ja kazem... :D
Dobro vece. :)
Danas cio dan od kad sam ustala, racunajte od 10 jutros, zovem ljude na telefon i pricam im DOBRO VECE.
Zbunjujuce zar ne?
Meni nije, meni je super kad cujem kako se zbune tim mojim dobro vece, a jos vise zasto sam ja budna prije 2 popodne.
PA NE RADIM LJUDI, znaci imam vise vremena da zajebavam sve redom. :P
Ko ce sljedeci?
aj zaebavaj mene malo. doručkujem u 12:20 -_-
ahahhaah imaš jednom pravo da pogodiš :D a nije ti teško vala :D
zdrao bila :D
http://www.youtube.com/watch?v=ScNNf...ure=g-high-rec
E ovo mi je nova himna! :)