Temperature koje su nekad važile za kasni jul i avgust sad se događaju već u junu. Septembar je postao klasični ljetnji mjesec godinama već.
Printable View
PG danas 42c podješ u Kuče 15c manja temp.
Trenutno 19c
Utorak najavljuju kišu...
Da se malo osevapimo od utorka.
Sent from my SM-A566B using Tapatalk
Pade neki pljusak u Nikšić dok sam bila u blues bar ono pada kiša a sija sunce.Ujedno.
Poslije toga još gori žaropek.
Nemam samo porodično da se odmara...
Da napravim rostilj za forumaše. :joy:
Dobro je što je to PG pa si tu na 30min od grada a temp. duplo manja nego u grad.
Imaš restorana/jezera/vidikovaca čega oćeš a put odličan.
Čak i djeca da jašu konje. :D novo u ponudi od prije par dana. :D
Znači Petrovac više nije u modi. Otkrivena su Kučka Korita...
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Zaladiloooooo!
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...5d3ae309b0.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Nakon mjesec dana konačno kiša! :D
Biće lepa sparina. :D
Jezivo je vani, sparina samo takva. Bolje da nije padalo.
Nije još završeno a više je za sad palo litara nego za cijeli jun što nije teško.
Na pretplatu dnevnu bih pristao,samo da ovako duva do kraja avgusta,pa onda da stane,da se moze poc ljudski na more.
Kuči Korita.
Prije sat vremena.
Trenutno je 13c :D
https://i.postimg.cc/MT7BFM89/20250712-220745.jpg
A što si to otvara gore, dako prozboriš, ubi čoek sa marketingom zadnje dva mjeseca... :D
Mada sam i ja često pominjao korita ođe, obožavam gore...
Tkzv Gerila marketing...
Ima u udžbenicima na privatnim fakultetima kako.
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
https://i.ibb.co/ccTmwMCw/Screenshot...20-Weather.jpg
Podgorica narednih dana. :D