Povlachim ovo,uz izvinjenje.
Printable View
ja sam upalio klimu na grijanje :joy:
Koji model se bira kad se gleda vremenska prognoza na sajt?
Vecinom na jedan model od prognoze kisa a na drugi sunce .
Ne mogu masitihttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...d5848f1b16.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...160c4724ae.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
Pa izbor modela upravo zbog toga i postoji - da se izabere izvor infromacija i moguce predvidjanje.
Da je jedan nuzno i uvijek bolji od drugih, drugi ne bi ni postojali.
Ne pravim se pametan samo kazem jer ja mnogim platformama ima po 5-6 modela (recimo na Windy ima makar toliko) pa se gleda vise njih ali nijedan ne garantuje da ce bas tako bit' niti je jedan nuzno bolji od drugih.
CuEm u PG smak svijeta od vremena na primorje 30c prži sunce.
Ne śekiraj se, evo im vedrim to :p
https://i.postimg.cc/j54pxNG1/1000071211.jpg
Odavno ne pade ovoliko kise u Baru... i to pracene povremenim gradom.
Dobro je sto imamo adekvatne sahte i sistem pa grad nije potpoljen skroz.
Ti stari mornar ....
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...61a9eef880.jpg
Sent from my SM-A546B using Tapatalk
E kako ovi ljudi ne umiju prognozu pogoditi .
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
Radar je za prognoze od 1-2h
Evo ga i besplatan je https://meteo.hr/podaci.php?section=...ari&el=uljenje
E kako me demantovase [emoji23]
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
Da se malo rasLadimo na primorje. :D
Evo dobro sipa...
Kako vjetar momentalno oLadi vodu.
More led ledeno...
Jutros je bilo lednica, sad je već bolje (Perazića Do). Ništa toplije od ovog realno ni ne valja
ne moze more bas tako brzo da se ohladi, to je samo povrsinski sloj zbog vjetra privremeno se ohladio,, cim stane vjetar doci ce topla struja, bez brige
Pomet voda danas
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
more ne moze da ohladi, nego povrsinski sloj vode. more se ne ohladi ni zimi kad su mnogo nize temperature, al nije vazno
mislim da ce ovo biti najgore ljeto ikad. kad kazem najgore mislim na tropske vrucine, susu i sparinu...
Nismo jos usli u Jul a vec mi se ljeto smucilo
Ja ne znam što je ovo sa vjetrom ne staje.
Jutros je opet nosio sve.