Je li moguce da A4 B6 karavan sa 1.8T motorom ima 1600kg?A da je limuzina laksa 200kg?
Printable View
Je li moguce da A4 B6 karavan sa 1.8T motorom ima 1600kg?A da je limuzina laksa 200kg?
1430kg ima on
Sent from my Note 9 using Tapatalk
Meni u saobracajnoj pise 1595 kg masa praznog vozila
Saobraćajna izgleda nije neki precizan podatak.
Za moj motocikl stoji da mu je težina 220 kg (a to mu je nosivost) umjesto 186 kg. Međutim na tehničkom prolazi jer kočnice odrade posao kako treba i sa tom upisanom težinom. Da nije tako morao bi na vještačenje na masinskom... ovako, neka stoji da je težina 220 kg, ne smeta :)
Jesi li siguran da 186 nije dry weight?
Vozio, dobar.
Da probam i ja plasti dip. Dupli Color mat crni, 8€ u Okov.
Prije, tokom i poslije.
Onda editovah maglenke, na kraju sam makao žutu foliju jer je dotrajala.https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...eb3a9ad839.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7cd88c9c92.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6dd68d6f40.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...6b07a10e2a.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c7233695d6.jpg
Sent from my Note 9 using Tapatalk
Sad još znak u crno i A3 tjuning starter pack [emoji23]
Malo probavam, top je stvar - smoriš se i oguliš:D
Na redu su ksenoni, čekam farove [emoji4]
Sent from my Note 9 using Tapatalk
Previše je hroma, meka si ga zacrnio.
Druga ti je opcija da blago ošmirglaš hrom i dobiješ efekat brušeni alu.
Xenoni prava stvar
Neka ga ovako. Možda mu i gril malo špricnem. Dogodine, Bože zdravlja, ostavljam ga ocu, pa neka guli i vraća na fabričko ako mu ne paše :D
Omo farova će biti malo posla, vjerovatno ću ih otvorit da ih osvježim malo i dobro ih ispolirat.
Sent from my Note 9 using Tapatalk
A da kupis i ubacis projektore ako otvaras farove i ugradjujes xenon.
Ove što su sad na autu ne diram, oni će na oglase.
Naručio sam iz Srbije originalne ksenonske farove, ali su polovni pa ih valja malo srediti.
Sent from my Note 9 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8b1cbf6053.jpg
A super to je puno bolje, nego te nisam ukapirao.
Ne kapiram ni ja sebe po nekad [emoji1787]
Edit: prekjuče je pao i debadgeing
Sent from my Note 9 using Tapatalk
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7eb62af027.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...7c1be5f1b1.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...470c4ea11d.jpg
Dobro odradjen posao. Ja volim hromirane detalje, ali si odlicno odradio farbanje. Ova sampanj siva boja je odlicna.
E da, bode mi oci, mislim da bi ovaj vanjski hromirani dio auspuha trebao gurnuti unutra jos mrvicu u odnosu na unutrasnji.
Pasuju li na ovaj model štopovi od restajlinga?
https://www.cambalache.es/img/ad/511...30efe78fa0.jpg
Strašno bi pasovali....
Da. Instalacija je nesto sporna tj nije dzek na dzek nego moras kod elektricara ali bas 5 min
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vala iskreno da ti kazem ne znam sto nisi prodao taj audi i kupio neki dobar po meraku.
Prvo sa tom bojom nikad ne moze da izgleda vauu.. Kao crna i ona teget,a mozda i siva..
Kao drugo ona sjedista ako nemas sline unutra ,volan i crno kroviste opet nije to to.
I naravno najljepse felne za taj autoo i jedne od naljepsih inace audijeve sa s line 18" :D
Nemoj sto zamjerit ,samo moje misljenje.
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
U pravu si.
Nije da mi nije padalo na pamet, ali više od pola godine se povlačim po brodovima i tih par mjeseci koliko imam odmora radije bih proveo imajući nešto na četiri točka (i zanimati se povremeno) nego li u traženju drugog.
Ovako ubijam vrijeme dok se kapital za nešto smisleno ne nakupi [emoji854]
Sent from my Note 9 using Tapatalk
Potrosi pare :D
Kupi ovo,kupi ono,nakupi se :D
prodas taj jer kasnije nikad ulozene pare neces izvuc..
Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
Ma sve je to sića, kupi novo - prodaj staro. Ne računajući popravke i servise nisam 300€ uložio... 20€ mjesečno [emoji16]
Sent from my Note 9 using Tapatalk
Ova boja je meni top na A3, kao i siva, a recimo crna mi je preružna.
Ako ti je merak i zanimacija da ga sređuješ, baš te briga. Svakako ga ostavljaš ocu kažeš, tako da ne gubiš puno. [emoji2]