Isto ne bih ja ovo dao za bilo sto drugo :)
https://i.postimg.cc/LXcx0Jp2/IMG-20...6845710252.jpg
Printable View
Isto ne bih ja ovo dao za bilo sto drugo :)
https://i.postimg.cc/LXcx0Jp2/IMG-20...6845710252.jpg
Ljepša je zima.
https://i.postimg.cc/K8BynvhH/20250419-155703.jpg
Kratki rukavi se vade...
krenuli prslooci
oce li ovo kisa?
Oce od utorka da prekine ovaj niz od 30 stepeni
Valjda nece vise od par dana, ovo sunce je idealno :)
Citave nedelje polu kakano :)
To vec nije fino :|
Ja spakovah danas zimsku pa kako god oće
Bas je bilo super vrijeme
https://i.postimg.cc/PJRmjwmH/IMG-5871.jpg
Svaka cast, ima tu dobar komad.
https://i.postimg.cc/DhB8ngGh/Screen...80511-MOVE.png
Red kiše red sunca
Samo neka podrzi, ja bi ovo potpisa cijele godine.
Sent from my SM-A536B using Tapatalk
Prelijepo za psihu... ;)
Oli stizati 45c da se ide na more i prži uz poglede ka moru. :cool:
https://www.vijesti.me/vijesti/drust...ojeceg-vikenda
Ja sam mislio da je Micev shampion u najavama,ali...ochigledno je ona dama za njih najrealnija,najnormalnija...i ova na rtcg1...
Meni app kaze max 20 subota, 21 nedelja. Sucmurasto i sunce i kisa i oblak.
U petak ce bit' toliko hladno da ce se kamencici bacati na zaledjeno more.
Ljepote.
Neka nastavi do Jula ovako :)
Što manje vrućina da bude :)
Prikladna je ona od Seve snijeg u maju
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Da mi je neko rekao da cu u Maju paliti grijanje u auto jutros u Baru, ne bi mu vjerovao.
Śever nosi
Sent from my RN12 Pro using Tapatalk
Kakav je ovo jad jutros, što je ovo...
Decembar u Maju.
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Košulja jutros, jakne bez. Neće se zimske stvari nazad vraćat, pa da ćemo se ćerat... :D