Idila. Đe je ovo?
Printable View
Idila. Đe je ovo?
Plav, sa mog prozora :)
Sent from my iPhone 16 pro using Tapatalk
A Kotor okupan suncem na danasnji praznik. Dan Opstine, Arandjelovdan i Gospa od zdravlja. https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...c49cc683e3.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Vremenska prognoza za petak:
Pretežno oblačno sa kišom, pljuskovima i grmljavinom. U kasnim popodnevnim satima, usled naglog pada temperature vazduha, u sjevernim predjelima kiša će preći u snijeg. Mjestimično se očekuju umjerene do obilne padavine.
Vjetar južnih smjerova, pojačan i jak, na udare olujne, ponegdje i orkanske jačine, krajem dana ili tokom noći će slabiti i skrenuti na sjeverni.
Jutarnja temperatura vazduha od -2 do 9, najviša dnevna od 9 do 19 stepeni.
Podgorica: Pretežno oblačno sa kišom, pljuskovima i grmljavinom. Očekuju se obilnije padavine. Vjetar pojačan i jak, na udare i olujne jačine, južnih smjerova. Jutarnja temperatura vazduha oko 11, najviša dnevna 18 stepeni.
@pauki...Micev dodje li ti shto?
Komšija u isti ulaz imamo stan.
Što pitaš?
https://i.ibb.co/8z90LML/Screenshot-...18-35-ZHMS.png
Dje su romantici sto vole po kisi da setaju,evo danas idealan dan.
Potrefili su sve u ovih par dana, kiša, pa kratkotrajna stabilizacija, pa kiša, Micev is on fire!
Kijamet! Sva sam mokra bila jutros od auta do posla. Srećom imam cipela u kancelariji da se predajem.
*prezujem
Kakava mi je ova tastatura, poluđe me.
Predivno je, putevima potoci, kanali zacepljeni.
https://i.postimg.cc/Y9FBXbtd/IMG-20...8818929443.jpg
https://i.postimg.cc/6qNJFn3t/IMG-20...5108896111.jpg
@pauki
Onako pitam,chisto da vidim ima li vishe uticaja,a ochito da ima.
Kad promashi onda ne prichate koji dan ili...?
Ne radi Micev vise tamo, valjda je u smatsa.
Lijepo li je viđet na sliku :)
2 dana sunca pa 2 dana kiša i onda 4-5 dana fino vrijemd
Lijep li je dan [emoji1]
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Vala neka je :)
Kakvo infarktno vrijeme, -10 +10 i tako u krug
U Baru proljece neko.. izadjoh u prsluk i preznojih se.
Meni barani dosli danas u goste i donijeli sunce 🤍
Akoje do toga, vidji nekako d aostanu jedno deset dana na konak..znacilo bi nam :)
E kasno si se javio hahaha