je li moguce da je trenutno 22 faking stepena
Printable View
je li moguce da je trenutno 22 faking stepena
Ja u bermudama i majici kratkih rukava, pitaju me ljudi kako ti nije ledno...
Dje ledno, ja se skuvah, odje 23.
Bolesno vrijeme
Nije nego odlicno, ko hoce da mu je hladno neka ili u Kolasin ili na Zabljak i neka izadje napolje u 5 ujutru.
Nije preko svijeta.
Koja bolestina
Послато са 22101316G помоћу Тапатока
a nije sto bi mi da nam je hladno no je ovo izvor zaraze
Jes', kako nije. Najjaca mi je prica da hladno unistava zarazu a to ustvari radi toplota, przi sve.
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Samo malo jos vlagu jos da regulisemo i eto Mauricijus
Zarazu uništava sjever kojega zadnjih godina ima samo u tragovima.
Miriše na kišu. Pih.
A cekaj, kakvu zarazu...
Pljušti od kad je čujem ima 2sata već.
Ali vikend sunčano da se skokne do primorja.
Imate u subotu u Petrovac Lignjadu pa ko voli da prošeta.
Danas vrijeme specifično bolesno. Pih.
Vraćaj se ljeto i +40 sve ti je oprošteno[emoji28]
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
ne valja veli 40 stepeni
Sent from my iPhone using Tapatalk
ProlEce.
Samo da potraje ovako.
Sent from my S24 Ultra using Tapatalk
Sta kazu? Dokle ovo moze ovako?
Do petka. Od petka valjda kiša...
Mada daleko je to da znaju toliko...
Kako pogodiše za danas.
Od sunčanog dana -> do pravog jesenjeg dana dje kiša čitavi dan strcka.
Pozdrav iz Kuča 12c.
https://i.postimg.cc/3NqXHRdT/20241019-150027.jpg
Voda je odlicna danas u Becice.