Bismo li sklepali (pomalo) od drzave da nam moze biti?!
Ja ne mogu garantovati za sebe...
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Printable View
Bismo li sklepali (pomalo) od drzave da nam moze biti?!
Ja ne mogu garantovati za sebe...
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
I ubijali i mucili ljude pomalo da nam moze bit...
Sent from my SM-A528B using Tapatalk
Po izgledu lica i stavu pri privođenju vidi mu se da je svjestan da je to to...
Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
Hoće li se blokirat semafori i kružni, šta kažu? :joy:
Ne nego prvo cekamo reagovanje Milosa Nikolica o ugrozenosti drzave i neosnovanim optuzbama protiv njihvih clanova. Bebe male nevine
Je li ovo neka nova verzija Stokholmskog sindroma?Što je ovo ljudi?
Ne mislim lično na tebe,ali vidim da počinje neki narativ "pa i mi bi željeli bit lopovi ili jesmo, samo manji, pa puštajte ove nesretnike da i dalje uživaju u "stečenom" bogatstvu'.
Sent from my 2201117TY using Tapatalk
Nije veli on kriv, samo su mu se pritisci sastavili
https://www.vijesti.me/vijesti/crna-...azovica-na-sdt
Ovi iz dps su bolesni, ladno su izbacili saopstenje dje placu za ovim dogadjajem.
Pakao
pa dobro, tako su i za medenicom, samo jednom
ne pratiš temu kolega, sve je ovo radi pritiska dfa
Sent from my iPhone using Tapatalk
Biće da je Milutin to sredio u slobodno vrijeme, kad nije u epcg.
Mozemo da jedemo ***** ali iz nekog razloga Abazovic je itekako zasluzan za ovo hapsenje.
Ako nista, moze se konstatovati da njegovi kuriri drze i dalje sektor bezbjednosti.
Ne brini za dokaze, postoje ljudi koji su zaduzeni i primaju plate za to. I Vesna uziva vec jedno vrijeme u ladovini…
Mislim da kako idu ova hapsenja postaje ocigledno , ako vec nije, svim ovim ljudima sa kompleksom Boga, da su vremena potpunog bluda i kriminalne perverzije ZAVRSENA. A kad se to desi, desice se da ce obicni ljudi medju nama prestati da se nadaju da dodju i oni u poziciju da kradu i brljave. Opet ce tu biti ovih tvrdokorno nemoralnih ljudi koji ne znaju za posten rad i zivot, al ce takvi vrlo brzo biti uklonjeni, jer jelte nece vise biti u modi da si prljav.
Sto Mojsije rece nedje gore, kakva jebena moralna degradacija ljudi u zadnjih 30god, nevjerovatno. Radujte se boljim danima/godinama.
Uhapsen mrkic, jedan od brace koje traze.
Njih dvojica vode fabriku cigara u mojkovac veljovicevu i duskovu.
drugi je dje? dje?
u dubai 🤗
Ovo sve neki fini ljudi spremni za saradnju
Da mi je znat jesu li i njega legli ka one u hotel...
Nisu bili pametni ka Sveto da padnu ranije i lijece se...
Sent from my SM-A536B using Tapatalk