Originally Posted by
Buva+gacce
pade mi na pamet, @Blu, ako opet tako naletiš na te školjke freške što tako imaju brkove (a naročito na one iz vreća za krtolu:joy:), to samo znači da ili nisu prošle kroz mašinu (za pranje) ili su prošle ovlaš, ali im apsolutno ništa ne smeta, ni higijenski:joy: ni kako drugo, i sve što treba je da ih staviš u hladnu vodu, dobro promiješaš rukama, pa malo u frižider, i tako sve dok ti voda u njih ne ostane bistra, na taj način će puštit onu morsku iz sebe i neće ti presoljavat buzaru, kako god da je radiš:)