Jesam li pogrijesio sa ovim? [emoji2]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...56ad092833.jpg
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Printable View
Jesam li pogrijesio sa ovim? [emoji2]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...56ad092833.jpg
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Nema greske, no. 1
Poslato sa BLA-L29 pomoću Tapatoka
Nije nego staaaari jedan...
Attachment 177491
Ja sam pri kraju a ovaj je mancerirao ka' malo koji [emoji38]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...8b4a97a0eb.jpg
Poslato preko goluba pismonoše
Ima li ko Armaf Cdni batch 2016/2017?
Bih da pazarim parfem, ovaj moj iz Nk se "iskvario " imate li koga da je provjeren i da li mogu dobiti kontakt ili instagram link :D
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...b7eca829fb.jpg
Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
Treba mi zenska pomoc, neki parfem sa mirisom karmina, pudera, tako tih stvarcica koje svaka zenska torba ima? :)
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Narciso Rodriguez Poudree mi prvo pade na pamet.
A onda imaš na tu foru i Valentino i neke Lancome... Eto, otprilike...Giorgio Armani Si...
Nema na čemu... Meni možeš uzet' Néroli d'Ispahan Boucheron ;)
Ne smijem ti javno ovako obecavati, xaxaxa, sto znam :D
Sent from my SM-G998B using Tapatalk
Pa obećaj mi tajno :joy: ;)
Može li me neko uputiti, jesu li parfemi u parfimeriji Tanja 100% original?
I zanima me koja je razlika između Cartier La Panthere parfum i edp varijante? Je li parfum jači ili ? Značilo bi mi ako neko ima oba pa da mi uporedi 😃
Parfum je uvijek jači, čisti parfem, koncentrat. Eau de parfum (edp) blaži, mada svakako jači od eau de toilette (edt) . Ukratko.
Znam to, nego kad je konkretno Pantera u pitanju zanima me koji je bolje uzet 😂
Edp jer parfum je otrov.
Kuća hemije: Armaf CDNI man edt 47€
Cosmetics: Armaf CDN Milestone 45€
Da ne bude "nijesmo znali" :)
Dje uzet Amo Ferragamo najpovoljnije, 100ml po mogućnosti ?
Sent from my iPhone using Tapatalk
ima li neko da izdekantuje 10/20ml Red Tobakoa?
Ima ja, častim te 10ml.
Kakva su nam iskustva sa Granado kućom? Naiđoh u Briselu na njihove parfeme. Neroli me oduševio na prvu loptu (citrus razvaljuje (ili mi je i oivo udarilo u mozak))...
Elem, ima li ko kakva iskustva... Viđeh da imaju bocun od 300ml...
Dobih ovaj na poklon, valja li sto? [emoji2]https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...aad336ad38.jpg
Послато са SM-A528B помоћу Тапатока
Ko salje iz BG-a parfeme za CG ? Neko je pominjao ali ne mogu da nadjem broj/link ?
Ne šalje niko.
Ja sam dobio broj od kolege @Misko Kluni , i naručivao par puta sve ok prošlo. Ima lik neku kombinaciju sa ovim kamiondžijama.
Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока