Volim i ja baš.Posebno ljeti.
Sa terase neke kafane. [emoji1787]
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Printable View
Volim i ja baš.Posebno ljeti.
Sa terase neke kafane. [emoji1787]
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Ja na terasi kafane samo ako nema gužve,da mi žamor ne ometa kišu!
Čitav grad,doduše na baš čitav,ali pola sigurno,pretražih danima da nadjem Frikom Tiramisu kornet,nema nigdje,e kako mu se obradovah sad kod komša lokalnog prodavca,UH :p
došao sam samo da kažem da je život ništa. počivaj u miru najveći Edine Avdiću!! 🤍
https://youtu.be/XJAAAMlEtG8?si=aYIu5eLUojHql9IY
https://youtu.be/uKVkkjk6BkI?si=IadMU-upJFmT1Ho4
Sent from my iPhone using Tapatalk
E dobro.
ja koja jedem hleb uz sve sto se ne jede, izbacila sam ga.
dok ne odem nedje i ne zamirise mi domaca pogaca.
kao u gg iz pekare u 7 kad mirnom ulicom dominira
DroZa, moja guzna. Čista droga.
ko zna sto mijese u nj
Drugi put u 20 dana mi se dešava da me startuju klinke,koje bi mi mogle kćerke bit',stid me je bilo,zapravo neprijatno.
Ne pišem ovo da bi se pohvalio,naprotiv,no nešto razmišljam,koliko li ima neiživljenih,mojih godina koji bi to obijeručke prihvatili,ma...aj da sam nekakav glumac,ili celebrity,pa da razumijem,ne z,
Oće da te iskoriste pa da te odbace.
Hm, mogle bi ćerke da ti budu... Ćerke tipa dobio si ih sa dvadesetak godina ili kao sredovječni čoek?
I mene klinci do nas je.Mladi smo duhom moj @AL no1 [emoji1787]
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Nemojte upisani da se budite
Bolje upišan no popišan. [emoji1787]
Poslano sa mog M2101K7AG koristeći Tapatalk
Ajde i ti sad.
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...84a8ef230e.gif
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Ima li odjr neko reumu?
Msl tako se inače održava regularnim tranzit na zapadni balkan a i ovi iz EU ahahahha što su izabrali PortoMintenegro da im je blizu noću..leglo kokaina i *****rluka možda su im mlađane đetiće obezbjedili na.te žurke.
Čuš Tivat izabrali slučajno how yes no.Predstave sve za šire javne mase.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Pa da u novine napisu pas se pomokrio na zadnji desni tocak, vi bi to ovdje secirali pod lupom [emoji23][emoji23]