Надам се да је ово у служби предизборне Дадове кампање, и да му иста неће успјети.
Printable View
Ne smije se nikad zanemarivati ovakva prica. Ljudi primjenjuju Gebelsove metode pa 1000 puta ponovljena laz postaje istina. Treba uvijek rec da lazu. Da su partizani ti koji su oslobadjali drzavu a ne cetnici.
Narocito ne mogu da precutim kao ni vecina vas kad imate iz bliske rodbine ucesnike istorijskih dogadjaja.
Zato sa njima mora uvijek i vazda do kraja.
Upravo tako. Relativizuje se svaka uloga NOv, insistira se na nekom "pomirenju" i da su "svi svašta činjeli" pa se na taj način svima i stavlja krivica i briše krivica - svi su jednaki. Prebaca se obrazac iz Srbije da četnici oslobodioci kao i partizani, datumi se vezuju za neke druge događaje (13 vise nije ustanak protiv fašizma nego nevesinjska puška) i sl. Pa pogledajte u Srbiji, kod njih se samo pominje I svetski rat, drugi kao da nije ni bio,osim da su četnici oslobodioci, nema više Sutjeake, Neretve...
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Само полако, и ви ћете се бањат на богојављење само да се прилике промијене.
https://24kroz7.com/drustvo/ekskluzi...-klice-kosovu/Attachment 179895
Браво Алекса!
Istorijski uspjeh na Međunarodnoj olimpijadi iz hemije: Aleksi Dajmanoviću bronzana medalja
https://www.cdm.me/drustvo/istorijsk...nzana-medalja/
Izgleda da ovaj ima neki problem sa time što je Pavle Đurišić veliki junak i antifašista.
Šef Delegacije EU u Crnoj Gori Johan Satler za “Vijesti”: Krečenje istorije nije pomirenje
Udri mu**njahttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...fab9542e29.jpg
Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk
Љаљо и Крапо са Гардијском четом ове године у Беранама, положили вијенац на споменик на Јасиковцу.
https://youtu.be/MhzCB23oeVk?si=ieQ_fwAuiqJMDcZa
Желим да почну у пракси да примењују овај патриотизам о коме сасвим исправно, лијепо и питко говоре, јер ће како је кренуло завршит као Дритан.
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
Meni je stvarno više dokurčilo da izvineš svo to ****** jer ne može se viđe niđe u Crnu Goru na mir sjesti a da se ne vrti ta storija.Evo danas mi mrak na oči pade od nekog Drobnjaka i Cetinjanina obojica se uvatili istorije pa odvajanja jednih od drugih djele teritoriju po kafani ne zna se koji je više avetan od kojega i vade đedove iz šifonjera.
Јуче било баш комично.
Гледам тзв.Субнор-Овце, Убнор-Овце и остале овце бурличу и звижде ономе Мујовићу.
Увече у Никшићу уз звуке национал-социјалисте Томпсона прослављају 13.јул. И себе називају антифашистима, а друге фашистима. Како, сам Бог зна какав је то бућкуриш у мозгу. Наравно, национал-социјализам је 100 пута окрутнија и злослутнија појава од фашизма.
Него, да опет честитам величанствени 13.јул 1941. и много важнији из 1878.
A nemoj,BogUti.
S takvom spikom.:joy: A što je ovo kakvi su ovo jadi u narod..dobro je reka Mihailo Lalić Lelejska Gora.
Ćaci se tripuje da je skins i desničar.
Frizer uspio nularicu da mu zayebe. Baksuz.
Rođeno nesrećno. Žale ga i skinsi.
Sent from my iPhone using Tapatalk
ZapUŠI UŠI.
https://www.youtube.com/watch?v=GE1V691dx-E&t=29s
Kad smo kod đedova moj đed sa očeve strane je ovo pjeva a ništa od komunista dobro nije ima,naprotiv.
Наравно да нећу
Ја презирем комунисте, а стварно бих био последњи идиот или никоговић да против партизана нешто кажем или напишем.
То је плусквамперфекат за читав свијет, само још ође се бију битке које си вођене прије 80+ година.
Нек им буде лака земља, вјерујем и надам се да су заједно горе.
Ma da imaš pravo moj đed iz Beograda se sprda sa tastom ka sa (naivnom) budalom.
Случај ријешен, идемо даље.
Jovanović: Na šakama Danila Mandića nisu nađene barutne čestice, svjedoci ne potvrđuju njegovo nezakonito postupanje
https://www.cdm.me/hronika/jovanovic...to-postupanje/
dvaput ništa jednako ništa - crva nije ni bilo!
Нико у ЦГ није славио 13.07.1878. јер су нас тад добро закинули, тек од скоро смо и тај датум везали за овај важнији из 1941. године.
granice Crne Gore kroz vrijeme (i susjedi) - Page 5
Veli jedan te radi u američku ambasadu da im tamo svi odreda političari dolaze na raport. :D
https://www.youtube.com/watch?v=hDvjE6Vot_8
Meritokratija, struka… osvježilo!
Pokvariti čekić, pokvariti nakovanj, suturisat državni monopol…
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...496c365a4b.jpg
Sent from my iPhone using Tapatalk
Živković iz Nova M i Borbe proširio svoju popularnost. Ćacies rule!
https://www.politika.rs/scc/clanak/6...ucnost-sccbije