@zubizaretta
Zbog one utakmice one noći bla bla bla.BlaH.
https://youtube.com/shorts/5jIm8AFlB...VGIAD6zNOtcoLy
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Printable View
@zubizaretta
Zbog one utakmice one noći bla bla bla.BlaH.
https://youtube.com/shorts/5jIm8AFlB...VGIAD6zNOtcoLy
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Razmišljam da pređem u plavuše, imam fore do sjutra.
Muko moja pređi na drugoga.
Ne ja farbati se neću.Još mi je mozak na mjesto.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
I ja sam to govorila do 15te.
Ali Nikola Vasilj tuku se oko njega Njemci i Englezi.
https://youtube.com/shorts/j8A7HQBMn...wwF1MtuKsNza4x
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Jedna od nas je onda starila pa mladila.
Nebitno, što bi ti rekla.
@Mylene
Nemam poma ja sam Vodolija.
Mačka je ovaj Vasilj.
Ne bi ja za njega ni znala da onu noć zubizareta tu utakmicu nije podijelio u našu kafanu izvan muškog dijela foruma.On je jedini muškarac koji me ođe '"trpi" JBG.
Muški mu je to bilo, posve.
Koga briga što je umro živio je ka bog diktator obični.
Okružen špijunima iz OZNA-e.
Čuš druže Tito mi ti se kunemo ne kunem se nikome.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Egzotična si mu, Blue.
Lako je ne opsovat, treba umjet opsovat :)
Uživajte.
ALe, bolan.... kome idu sve te pjesmice? Ne mislim na Druga Tita...
Jes ka surlaši što je izio palme dotle mi doseže egzotika.
Ovaj Tito je ja sam naknadno shvatila bio jedan veliki smrad nad smradovima.A žene kad shvate da je neki muškarac bio smrad nad smradovima toeto.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Jes evo mitovi aču za njim. [emoji1787]
https://uploads.tapatalk-cdn.com/202...9d361680c9.gif
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
https://www.youtube.com/watch?v=Q7Txj43GmYA
JOSIP BROZ TITO 4.maj 1980 najveća sahrana u istoriji čovečanstva
A kitovi su vidiš bitniji od svakog homo sapiensa.
Čak i planktoni kojima se hrane.
Čuš Drug Toto.Makse.
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Hu kers enivej.
https://youtube.com/shorts/lu_V5EGlB...mt-r80YctPiZA8
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Ahahahha sad se sjetih đe pri.jetih @zubizaretta
A makse jadan makse.
https://youtu.be/2bnfFDfehg0?si=t5nlOjA65ENRkgW_
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk
Dvoje su se tako....
(Otišla...sam...)
Žena .mu je bila fikus obični.
To je smrad jedan obični ono nakon mene potop.
https://youtu.be/un2y_Q0S3wo?si=a1nWYde1z7AfZuM1
Poslano sa mog SM-A566B koristeći Tapatalk