http://www.youtube.com/watch?v=AgmQRaYcz5Q
Printable View
OOOOOO ONA JEEEE
KAO BOGINJAAAA! :D
http://www.youtube.com/watch?v=pWeWuGpU1b4
Vođeni ste intuicijom i bilo bi dobro da se u svojim odlukama oslanjate na mišljenje osoba rođenih u vodenim ili zemljanim znacima. Možete biti vrlo uspešni u uspostavljanju saradnje sa osobama sa kojima ste nekada radili a koje imaju slične poglede vašim po mnogim pitanjima. Ovo je karta mogućeg bogatstva i sagledavanja mogućnosti da do njega dođete. Trebalo bi da budete izuzetno zadovoljni, jer je ovo karta velike sreće i zadovoljstva postignutim rezultatom. To može biti položen ispit, finansijski dobitak, sve ono što vi smatrate uspehom. Ovo je za vaš znak izuzetno povoljna karta jer vlada vodenim znacima, između ostalog i vašim. Ako tražite posao, verovatno ćete ga naći,i to dobro plaćen, a ukoliko ste zaposleni, možete se nadati povišici, ili unapređenju. Ovo je karta ispunjenja želja, koje drugima možda izlgedaju sasvim obične, ali vama mnogo znače, jer je karta subjektivne sreće, dobijanja onoga do čega je vama stalo.
Oženićemo te, za Serbiju.
http://www.youtube.com/watch?v=1Hw_5Nzg2QE
SKORUPAČA!!
E sad odo da se nažderem domaće pite od jabuka - đe će jači osjećaj!
Neki nedostatak smisla.
onaj osećaj kad dođete sa svadbe pravo na posao
:distant:
Gle ove perverznjake...
Prekinuste mi tok misli...
ELEM, znaci vako...
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa zima je! :D Samo jos snijeg fali...
Dobih poruku od nepoznate osobe za koju stoji da je iz Podgorice kako slagah da imam kovrdzavu kosu, jer nijesam okacila slike kovrdzave kose...
Jad... Al oprosteno mu je. :)
Lijep dan... Da mi nece ko spremit rucak? :D
Rider on the storm. :twist:
Gleda mi se neki balet.
Još jedan kolokvijum uspješno odrađen sa 0 bodova! :upset: