Dosli momci,novi move vec imao u sobi. Novi samo prijavili preko sistema,po principu ne trebalo mi, jer imam app.
Korektni,brzi.
Cam modul rekose sistemski ce se gasiti.
Sent from my RN12 Pro using Tapatalk
Printable View
Dosli momci,novi move vec imao u sobi. Novi samo prijavili preko sistema,po principu ne trebalo mi, jer imam app.
Korektni,brzi.
Cam modul rekose sistemski ce se gasiti.
Sent from my RN12 Pro using Tapatalk
Samo me interesuje mi što imamo cam, jesmo li obavezni novi ugovor i jesmo li "osuđeni" na coax? Ja kad sam tražio da nam zgradu priključe na optiku kad se radio put, rečeno mi je "a ne možemo to sad, dobar ti je i coax, isto je brz". Sad više nema načina da se dovede optika.
Sent from my SM-S918B using Tapatalk
Ocemo jednog dana.
Iskreno bolje stabilni koaksal,nego optika nestabilna.
Sent from my RN12 Pro using Tapatalk
Debelih 30sec move app kasni od obicnog modema.
Pade 2 gol Celzija, pricam sa starim,Psg lagano napada kod mene ,veli stari 2 0[emoji1787]
Sent from my RN Pro 12 5G using Tapatalk
Živa istina moj brate,sve sam gledao preko cam. Tu mi je bilo najbolje.
Ovako na move,tacno vidis da slika vazda nije ista.
Oscilacije se osjećaju zbog interneta,čas je kvalitenija čas nije.
Cam modul su mi ugasili
Sent from my RN Pro 12 5G using Tapatalk
Ne dam CAM pa neka upiru kolko god oće, i neka palinjaju sa novim paketima[emoji16]
Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk
Ja sam godinama na CAM. I ne dam ga. Jedan daljinski,nema sjeckanja zbog interneta,losa pa dobra slika...itd....
Sent from outer space using Tapatalk
I ja sam isto unazad ne znam koliko godinama,dok sam koristio i telemach prije mtela.
Jbg,sto bi mi rekli u Baru"bi rabota mujovice"[emoji1787][emoji2960]
Cam modul radi 10min pa se ugasi,pa opet tako. Uglavnom prijavljuje gresku,tj napravili su namjerno da se ne gleda preko njega. Jer non stop prekida konekciju.
Sto ce biti zanimljivo gledati WC ,kada pocnu da skacu po zgradi i kaficu. Veselo
Sent from my RN Pro 12 5G using Tapatalk
Ufatili te na foru
Ne bih ja to jos mijenjao, pritisak ozbiljan se radi na mene ali sanse nema
Jes da mi smeta mioion onih posranih kablova po kuci ali taj delay ne mogu da istrpim
Sent from my iPhone using Tapatalk
Nisu brate,istice mi ugovor svakako u Oktobru.
Od 9 mjeseca ide poskpljenje na sve pakete, dostavili listu poskpljenja. Dali su mogucnosti da se predje na Limited 4.2 po uslovima novog korisnika,pa rekoh da iskoristim.
Mene zvanicno nisu nista nisu promjenili,svakako sam imao app na tv,move u drugi tv u sobi,samo su donijeli jos jedan move.
Sto se tice kablova ostalo je isto.
Samo Cam modul isključili od potpisivanja ugovora. To je razlika. Al velika iskrena razlika koji su navikli na Cam modul
Sent from my RN Pro 12 5G using Tapatalk
Ja sam jedva docekao da se maknem od cam, u zadnjih 7 godina su mi 2x mijenjali jer gubi kontakt posle sam odustao da ih zovem. Jednostavno svaki modul mi nabubri i rasiri se dje treba da nalegne cip sa kartice. Stalno guram papirice iza kartice na kraju je cip ispao iz lezista.
A jes banja sve ostalo kod njega, ali kad ne prekida stalno.
Sent from my phone
2 tv, preko 5 godina nikakve probleme.
Sent from my RN Pro 12 5G using Tapatalk
Stiglehttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...404186da74.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...eca9ad3038.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/202...fbf32a59f8.jpg
Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk
Cek, ako dobro razumijem postoje problemi ako bi karticu direktno u TV preko cam modula?
Mislio sam to na novi TV, jer je kabal u odnosu na Move tata, a isto mi se nesto ne radi s risiverom.
Nego, da nema ko onaj URL za Move da se preko neke IPTV aplikacije gleda? Posto nema mi pa nema Move aplikacije u HUBu mog samsung TVa iz 2016.
U DM nek mi posalje ako ko ima.
Cam modul tj kartica koji ide u tv ne rade vise tj polako ih iskljucuju.
Tj kod mene mozes ds upalis radi par min i izgubi signal.
Ostao ti box i move app na tv. Najbolje da ih zoves da pitas za tvoj tv
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Cemu to ukidanje? Trebalo bi da imamo izbor,a ne da se gasi....ja ne dam CAM modul....prakticnije mi je 100 puta da imam jedan daljinski nego dva.....valjda nisu tolike budale da to ugase
Sent from outer space using Tapatalk
Ide se sve više na app.
Isto koristiš jedan daljinski...
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............
Ja ne dam CAMove po cijenu raskida ugovora [emoji16]
Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk
Iskljucice vam ga,i da raskines kuda ces? Telekom nema cam modul mislim a telemach ne znam dal ima opticaju dalje?
Sent from my XRN 12 Pro 5G using Tapatalk
Nema vise niko od novih korisnika cam modul ni kod jednog operatera
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
A straus sto se onda ne potrudite da ovo kasnjenje rijesite?
Minut kasni slika na novu opremu
Ne bih makao modul sanse nema
Sent from my SM-F766B using Tapatalk
Sve sto ide preko interneta , kao i iptv realno je da kasni . Sad u budućnosti vjerovatno se to neće dešavati . Generalno svi operateri gledaju da micu dodatnu opremu sto zbog uštede , odrzavanja a i korisnicima je lakse bez kablova . Ja recimo kuci imam samo modem i ruter i to je to . Na dva tv aplikacija move, stremio , netflix, YouTube i ne treba mi vise nista. Ovako bi za drugi tv kao ranije vukao 20 metara koaksijalnog kabla da bih stavio resiver ili cam modul [emoji6]
Sent from my SM-A556B using Tapatalk
Kablovi već provučeni tokom izgradnje kuće, taj problem nemam. Kad riješe kašnjenje možemo razgovarati, a pogotovo "dizanje sistema" prilikom nestanka struje, što je redovna pojava kod nas. Na CAM slika dođe posle par sekundi od dolaska struje, a internet (slika na MOVE pogotovo dok se "ispegla") dođe u normalu tek posle 10-15-20 minuta.
Ne pada mi na pamet da mijenjam CAM za MOVE, pa ćemo se ćerat ká i do sad u pojedinim situacijama [emoji16]
Sent from my 2312DRA50G using Tapatalk
Ako operator ukine uslugu, moraćete mijenjati pa se vi ćerajte.
Džabe ti želiš da platiš nešto što nije u ponudi ili možda ne želiš da platiš nešto što je previsoka cijena. [emoji6]
Poslato sa pisaće mašine S24 x2
............ Ż\_(ツ )_/Ż............